Криза в Україні вплинула ззовні на формування рамок діяльності Фонду у сфері зовнішньої політики та безпеки. Ми прагнемо зробити свій внесок у дебати щодо орієнтирів зовнішньої політики України, сприяючи конструктивному залученню України до дискусій з питань загальноєвропейської безпеки.
Оскільки свого часу весь процес НБСЄ / ОБСЄ був у своїх вирішальних фундаментальних основах спільно розроблений німецькою стороною соціал-демократів, участь Фонду імені Фрідріха Еберта у цих питаннях є відповідною. Разом з нашими партнерами ми прагнемо обговорювати моделі добросусідських відносин та прикордонного співробітництва.
Крім того, ми працюємо над заохоченням молодих здібних фахівців до активної участі у зовнішньополітичних форумах і самостійного формулювання зовнішньополітичних ідей. Незважаючи на географічну близькість України до ЄС і 45 млн. населення України, український зовнішньополітичний дискурс деколи не сприймає, або сприймає лише незначно важливі внутрішньоєвропейські дискусії. Класичним теоріям "антагоністичних ігор" Східної Європи ми хочемо протиставити той факт, що на основі взаємного переплетення з іншими європейськими партнерами та посиленим взаємним обміном запрацюють критична рефлексія щодо ролі, репрезентації та іміджу української зовнішньої політики і політики безпеки.
Онлайн-семінар «Підвищення енергоефективності в об’єднаних територіальних громадах»
4 грудня 2020
Live Stream 24 листопада 2020
Що думають мешканці вугільних міст про Донбас без шахт?
19 листопада 2020, 10:00-12:00 Київ та Zoom
![]() |
Застосування гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі
Маріанна Колодій, Оксана Кисельова, Наталія Рябушенко, Оксана Цюпа
Трансформації трудової міграції з України до ЄС під час пандемії COVID-19
Катерина Кульчинська, Павло Кравчук, Ірина Сушко, Катерина Ярмолюк-Крьок (ред.)
Енергосервіс в Україні: успіхи та виклики сьогодення
Олексій Корчміт, Юрій Збираник, Роман Палагусинець