Криза в Україні вплинула ззовні на формування рамок діяльності Фонду у сфері зовнішньої політики та безпеки. Ми прагнемо зробити свій внесок у дебати щодо орієнтирів зовнішньої політики України, сприяючи конструктивному залученню України до дискусій з питань загальноєвропейської безпеки.
Оскільки свого часу весь процес НБСЄ / ОБСЄ був у своїх вирішальних фундаментальних основах спільно розроблений німецькою стороною соціал-демократів, участь Фонду імені Фрідріха Еберта у цих питаннях є відповідною. Разом з нашими партнерами ми прагнемо обговорювати моделі добросусідських відносин та прикордонного співробітництва.
Крім того, ми працюємо над заохоченням молодих здібних фахівців до активної участі у зовнішньополітичних форумах і самостійного формулювання зовнішньополітичних ідей. Незважаючи на географічну близькість України до ЄС і 45 млн. населення України, український зовнішньополітичний дискурс деколи не сприймає, або сприймає лише незначно важливі внутрішньоєвропейські дискусії. Класичним теоріям "антагоністичних ігор" Східної Європи ми хочемо протиставити той факт, що на основі взаємного переплетення з іншими європейськими партнерами та посиленим взаємним обміном запрацюють критична рефлексія щодо ролі, репрезентації та іміджу української зовнішньої політики і політики безпеки.
Четверта школа міжнародної аналітики
25-26 серпня 2023 в Одесі / Реєстрація
August 25-26, 2023 in Odesa / Registration
Презентація дослідження «Чи готові українці до термомодернізації будинків без ОСББ?»
13 липня 2023 о 14:00 / Реєстрація / Zoom
![]() |
Впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, де не створено ОСББ
За ред. Анастасії Горбач, Марії Коваль-Гончар, Костянтина Криницького
Інклюзія в Україні і поза кордонами
Марія Ясеновська, Олена Зіненко, Катерина Кормілець
Українська призма: Зовнішня політика 2022
к.політ. н. Бурейко Н., Максак Г., к.політ. н. Шелест Г.