Теми та сфери діяльності

Стала економічна політика

Стала економічна політика намагається не розігрувати один проти іншого екологічні, економічні та соціальні цілі, натомість по можливості прагнути до їх рівноцінної реалізації. Так, у центрі уваги даної сфери діяльності Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні стоїть питання, яким чином можна на практиці знайти оптимальний баланс між усіма цими трьома аспектами. При цьому  вельми актуальними для України є дебати про сприяння «зеленій» економіці. Враховуючи залежність України від викопних видів палива все більш важливим стають принципи пошуку оптимальної диверсифікації економіки, а також просування нових та ресурсозберігаючих технологій у політиці.

Цей шанс повинен бути використаний для екологічного та соціально сталого процесу модернізації економіки. Так, ми активно працюємо над темами житлового господарства та житлового будівництва, а також енергоефективної санації житлових будівель, оскільки результати в цих сферах приносять безпосередню користь окремим орендарям або власникам. В цій сфері тісно переплітаються питання модернізації та соціальні аспекти. Зокрема, тут можна спертися на багатий досвід Німеччини як міжнародного піонера у цій галузі та її активні поточні ініціативи у цій сфері політики.

Питання просування концепції дуальної освіти та допомоги при здійсненні децентралізації задля поліпшення місцевої інфраструктури та державного управління завершують цієї тематичний блок роботи Фонду в Україні.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Сценарій і тренди 2021: міжнародна політика

Сергій Герасимчук, Ганна Шелест

Комісія зі встановлення правди: міжнародний досвід та реалії України

Сергій Кіщенко

Посібник для керівників державної служби

Юлія Лихач (кер. авт. колективу), Марина Канавець, Роман Попов, Анжела Малюга, Наталія Шамрай, Сергій Гербеда, Андрій Мацокін, Наталя Чермошенцева, Сергій Селіванов, Наталія Щербак, Вікторія Дівак, Ганна Третяченко, Юлія Єрченко, Мар´яна Постоловська, Оксана Бутенко, Людмила Михалик