Стала економічна політика намагається не розігрувати один проти іншого екологічні, економічні та соціальні цілі, натомість по можливості прагнути до їх рівноцінної реалізації. Так, у центрі уваги даної сфери діяльності Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні стоїть питання, яким чином можна на практиці знайти оптимальний баланс між усіма цими трьома аспектами. При цьому вельми актуальними для України є дебати про сприяння «зеленій» економіці. Враховуючи залежність України від викопних видів палива все більш важливим стають принципи пошуку оптимальної диверсифікації економіки, а також просування нових та ресурсозберігаючих технологій у політиці.
Цей шанс повинен бути використаний для екологічного та соціально сталого процесу модернізації економіки. Так, ми активно працюємо над темами житлового господарства та житлового будівництва, а також енергоефективної санації житлових будівель, оскільки результати в цих сферах приносять безпосередню користь окремим орендарям або власникам. В цій сфері тісно переплітаються питання модернізації та соціальні аспекти. Зокрема, тут можна спертися на багатий досвід Німеччини як міжнародного піонера у цій галузі та її активні поточні ініціативи у цій сфері політики.
Питання просування концепції дуальної освіти та допомоги при здійсненні децентралізації задля поліпшення місцевої інфраструктури та державного управління завершують цієї тематичний блок роботи Фонду в Україні.
"Екологічні тренди в Україні. Погляд громадян"
15 квітня 2021, Zoom
"Дитина у тривожному середовищі: розвивальні і відновлювальні практики"
31 травня - 1 червня 2021
"Українська призма: зовнішня політика 2020"
2 квітня 2021, Zoom
![]() |
Екологічні тренди в Україні: погляд громадян
Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар
Українська призма: Зовнішня політика 2020. Аналітичне дослідження
к. політ. н. Бурейко Надія, Максак Геннадій, к. політ. н. Шелест Ганна
Надія Стефанів, Ірина Лилик, Мирослава Бабак, Олена Давліканова, Тетяна Стрелець, Ірина Желтобрюх