Теми та сфери діяльності

Стала економічна політика

Стала економічна політика намагається не розігрувати один проти іншого екологічні, економічні та соціальні цілі, натомість по можливості прагнути до їх рівноцінної реалізації. Так, у центрі уваги даної сфери діяльності Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні стоїть питання, яким чином можна на практиці знайти оптимальний баланс між усіма цими трьома аспектами. При цьому  вельми актуальними для України є дебати про сприяння «зеленій» економіці. Враховуючи залежність України від викопних видів палива все більш важливим стають принципи пошуку оптимальної диверсифікації економіки, а також просування нових та ресурсозберігаючих технологій у політиці.

Цей шанс повинен бути використаний для екологічного та соціально сталого процесу модернізації економіки. Так, ми активно працюємо над темами житлового господарства та житлового будівництва, а також енергоефективної санації житлових будівель, оскільки результати в цих сферах приносять безпосередню користь окремим орендарям або власникам. В цій сфері тісно переплітаються питання модернізації та соціальні аспекти. Зокрема, тут можна спертися на багатий досвід Німеччини як міжнародного піонера у цій галузі та її активні поточні ініціативи у цій сфері політики.

Питання просування концепції дуальної освіти та допомоги при здійсненні децентралізації задля поліпшення місцевої інфраструктури та державного управління завершують цієї тематичний блок роботи Фонду в Україні.

Бюро в Києві

04070 Україна, Київ
вул. Борисоглібська, 15А

+38 (044) 234 0038

ukraine(at)fes.de

Photo: FES/Bernd Raschke

 

Впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, де не створено ОСББ

За ред. Анастасії Горбач, Марії Коваль-Гончар, Костянтина Криницького

Інклюзія в Україні і поза кордонами

Марія Ясеновська, Олена Зіненко, Катерина Кормілець

Українська призма: Зовнішня політика 2022

к.політ. н. Бурейко Н., Максак Г., к.політ. н. Шелест Г.