У сфері економічної та соціальної політики Фонд, завдяки своїй близькості до цінностей та акторів соціальної демократії, може претендувати на особливі компетенції та довіру. Тільки якщо не втрачати з уваги соціальний вимір трансформації, стане можливим успіх реконструкції та відродження української економіки. Основними учасниками в процесах реформ і розвитку української соціальної держави є обидва учасники соціального партнерства – профспілки та роботодавці. Співпраця з ними є унікальною особливістю Фонду імені Фрідріха Еберта серед усіх сфер діяльності західних НУО в Україні.
Так, мета даної робочої лінії Фонду полягає поряд з висвітленням питань сприяння соціальному діалогу в Україні також у необхідності розширення соціально-політичних дебатів темами інтеграції України до ЄС та соціальної складової цього процесу. При цьому ми ставимо собі за мету донести до суспільства той факт, що європейський проект не є суто економічним утворенням, натомість велику цінність мають фундаментальні соціальні права. Крім того, в даній сфері роботи провадяться розробки пропозицій з поступового реформування соціальної держави, з принципів «гідної праці» та регіонального економічного розвитку, а також значущих урядових проектів з реформування.
Онлайн-семінар «Підвищення енергоефективності в об’єднаних територіальних громадах»
4 грудня 2020
Live Stream 24 листопада 2020
Що думають мешканці вугільних міст про Донбас без шахт?
19 листопада 2020, 10:00-12:00 Київ та Zoom
![]() |
Сценарій і тренди 2021: міжнародна політика
Сергій Герасимчук, Ганна Шелест
Комісія зі встановлення правди: міжнародний досвід та реалії України
Сергій Кіщенко
Посібник для керівників державної служби
Юлія Лихач (кер. авт. колективу), Марина Канавець, Роман Попов, Анжела Малюга, Наталія Шамрай, Сергій Гербеда, Андрій Мацокін, Наталя Чермошенцева, Сергій Селіванов, Наталія Щербак, Вікторія Дівак, Ганна Третяченко, Юлія Єрченко, Мар´яна Постоловська, Оксана Бутенко, Людмила Михалик