Представництво Фонду в Україні

Всі країни Східної Європи мають багато спільного. Проте найбільше їх об’єднує посткомуністичне минуле, а після розпаду СРСР ці країни стали на тривалий шлях суспільних трансформацій, який ще належить подолати. Перед усіма ними стоїть непросте завдання, яке водночас є і шансом, – здійснити системні перетворення в економічній, політичній та соціальній сферах на демократичних засадах та принципах соціально орієнтованої ринкової економіки. Фонд імені Фрідріха Еберта співпрацює з партнерами в Україні та Білорусі заради того, щоб досягти результату на цьому шляху.

Після подій 2014 року Україна стала незаперечним зразком для наслідування у всьому регіоні, як в негативному, так і в позитивному сенсі. Діяльність Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Києві є відображенням цього значення: успіх трансформаційних процесів в Україні до сталої демократії та функціонуючої правової й соціальної держави означатиме значну зворотну силу для всіх країн Східної Європи.

Наразі відносини України і Європейського Союзу будуються не лише у форматі Європейської політики сусідства ЄС. З набуттям чинності Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС Україна крокує в політичному сенсі «шляхом на Захід». Тому окрім сфери зовнішньої політики та політики безпеки акценти нашої роботи зосереджені на темах внутрішньої демократизації та громадянського суспільства. Крім того, Фонд Фрідріха Еберта прагне допомогти налагодити соціальні відносини на нових партнерських засадах, а також стабілізувати діалог між профспілками та роботодавцями.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Заходи зміцнення довіри та Придністровський конфлікт: Чи корисний досвід Молдови для України?

Артем Филипенко

Рекомендації щодо впровадження доступності та інклюзивності дитячих ігрових майданчиків

Ворона Олександр, Родін Костянтин, Шкуро Валентина

Екологічні тренди в Україні: погляд громадян

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар