Архів заходів

Зеленая экономика и устойчивое развитие

В 2018 году в Беларуси были проведены два тематических семинара на тему «Зеленая экономика и устойчивое развитие».

Эти мероприятия объединила общая цель – ознакомить участников с передовыми практиками и технологиями в сфере устойчивого развития и зеленой экономики соседних стран и Германии, а также инициировать дискуссии для создания возможностей доступа к данным практикам и технологиям у белорусской общественности.

Фокус внимания первого семинара был направлен на понимание...

детальніше

Впровадження інклюзивних підходів в системі вищої освіти - досвід Німеччини

12 - 15 листопада 2018 року Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні організував навчальний візит на тему «Впровадження інклюзивних підходів в системі вищої освіти -досвід Німеччини» для професорсько-викладацького складу Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» та представників Міністерства освіти й науки України.  Протягом чотирьох днів делегація зустрілася із представниками університетів, шкіл, громадських організацій та органів державної влади та ознайомилася із підходами до...

детальніше

Національній експертний форум в Одесі

Український дослідницький центр Інститут Горшеніна у партнерстві із Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі та Одеською обласною державною адміністрацією провели 18 жовтня 2018 року 10 Національний експертний форум в Одесі.

Вже традиційно Форум зібрав провідних державних службовців, політиків, дипломатів, лідерів громадянського суспільства з України та з закордону для обговорення найбільш важливих викликів в Україні. Захід складався з трьох панелей: безпекова,...

детальніше

Візит депутатів до України

Нещодавно члени Німецького Бундестагу Йоханнес Шрапс та Франк Швабе, а також  Штефан Шеннах, Депутат Бундесрату (Австрія) відвідали Україну в рамках інформаційного візиту, організованого Фондом ім. Фрідріха Еберта.

Перебуваючи в Україні, члени делегації  провели низку інтенсивних переговорів, в тому числі з Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе та експертами Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної...

детальніше

Тренінг з розпізнавання та реагування на дискримінацію у Дніпрі та Хмельницькому

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провели 30-31 жовтня 2018 року у Дніпрі навчальний тренінг на тему: «Розпізнавання та реагування на дискримінацію». Участь у ньому взяли працівники місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування області.

Під час тренінгу учасники мали можливість ознайомитися з ключовими аспектами національного та міжнародного законодавства, яким гарантується рівність прав і свобод...

детальніше

Впровадження тренінгових програм щодо політики забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків

21 листопада 2018 року відбувся семінар “Впровадження тренінгових програм щодо політики забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків на базі центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій”.

детальніше

Нарада щодо реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти

12 листопада 2018 року в Міністерстві освіти та науки України відбулась нарада щодо реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти під головуванням першого заступника Міністра освіти і науки України Ковтунця В.В. Зокрема, обговорювався проект плану заходів з реалізації Концепції.

детальніше

Права людини в діяльності української поліції

15 листопада в Академії патрульної поліції відбулася інтерактивна лекція з прав людини для майбутніх поліцейських. Лекцію з теми прав людини провела директорка Центру громадянських свобод Олександра Романцова.

Підвищити рівень своїх знань з прав людини для майбутніх поліцейських важливо не тільки для якісного виконання посадових обов`язків та служіння принципам чесності, професійності, самовідданості, а і для розвитку високих моральних якостей, навичок гідно поводити себе у кризових ситуаціях,...

детальніше

Ставлення українців до соціал-демократії

12 жовтня 2018 року Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україна та Інститут Горшеніна презентували результати соціологічного дослідження «Ставлення українців до соціал-демократії».

детальніше

Kyiv Smart City Forum 2018

Представництво Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні стало одним з партнерів Київської міської державної адміністрації та ініціативи Kyiv Smart City в організації Kyiv Smart City Forum, що відбувся 31 жовтня у КВЦ «Парковий».

Це одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації впровадження інноваційних вирішень у мегаполісах. У Форумі взяли участь понад 1300 гостей, серед яких представники міських та обласних органів влади, інтегратори та урбаністи міської інфраструктури українських...

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua