Архів заходів

Тренінг з розпізнавання та реагування на дискримінацію у Дніпрі та Хмельницькому

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провели 30-31 жовтня 2018 року у Дніпрі навчальний тренінг на тему: «Розпізнавання та реагування на дискримінацію». Участь у ньому взяли працівники місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування області.

Під час тренінгу учасники мали можливість ознайомитися з ключовими аспектами національного та міжнародного законодавства, яким гарантується рівність прав і свобод...

детальніше

Впровадження тренінгових програм щодо політики забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків

21 листопада 2018 року відбувся семінар “Впровадження тренінгових програм щодо політики забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків на базі центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій”.

детальніше

Нарада щодо реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти

12 листопада 2018 року в Міністерстві освіти та науки України відбулась нарада щодо реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти під головуванням першого заступника Міністра освіти і науки України Ковтунця В.В. Зокрема, обговорювався проект плану заходів з реалізації Концепції.

детальніше

Права людини в діяльності української поліції

15 листопада в Академії патрульної поліції відбулася інтерактивна лекція з прав людини для майбутніх поліцейських. Лекцію з теми прав людини провела директорка Центру громадянських свобод Олександра Романцова.

Підвищити рівень своїх знань з прав людини для майбутніх поліцейських важливо не тільки для якісного виконання посадових обов`язків та служіння принципам чесності, професійності, самовідданості, а і для розвитку високих моральних якостей, навичок гідно поводити себе у кризових ситуаціях,...

детальніше

Ставлення українців до соціал-демократії

12 жовтня 2018 року Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україна та Інститут Горшеніна презентували результати соціологічного дослідження «Ставлення українців до соціал-демократії».

детальніше

Kyiv Smart City Forum 2018

Представництво Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні стало одним з партнерів Київської міської державної адміністрації та ініціативи Kyiv Smart City в організації Kyiv Smart City Forum, що відбувся 31 жовтня у КВЦ «Парковий».

Це одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації впровадження інноваційних вирішень у мегаполісах. У Форумі взяли участь понад 1300 гостей, серед яких представники міських та обласних органів влади, інтегратори та урбаністи міської інфраструктури українських...

детальніше

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «РЕКЛАМА ХХІ СТОРІЧЧЯ. СТАНДАРТ НЕДИСКРИМІНАЦІЙНОЇ РЕКЛАМИ»

25 жовтня 2018 року  Міжнародний форум «Реклама ХХІ сторіччя. Стандарт недискримінаційної реклами» зібрав разом понад сто учасників для обговорення питань щодо внесення змін в законодавство України щодо реклами. На Форумі були присутні представники рекламодавців та рекламних агентств, фахових асоціацій ринку маркетингу та реклами, гендерні експерти та експертки, представники виконавчих органів влади та самоврядування, викладачі маркетингу та реклами, дослідники та громадські діячі. Іноземні...

детальніше

Міжнародна конференція з прав людини «Правомірне поводження з затриманими особами»

Українська делегація на запрошення Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні взяла участь у Міжнародній конференції з прав людини «Правомірне поводження з затриманими особами». Конференція відбулася 16-17 жовтня у Вищій професійній школі поліції землі Бранденбург. До складу української делегації ввійшли представники та представниці Національної академії внутрішніх справ та Академії патрульної поліції, а також неурядових організацій, що займаються питаннями захисту прав людини.

За...

детальніше

Комплексний підхід до енергоефективності в об'єднаній територіальній громаді (ОТГ)

В с. Зубра Солонківської ОТГ Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та ГО «Енергійна країна» провели семінар «Комплексний підхід до енергоефективності в об'єднаній територіальній громаді (ОТГ)».

детальніше

Дипломатична академія – Одеський семінар

Нинішнє становище сфери безпеки в Україні та навколо неї суттєво збільшило попит на висококваліфікованих дипломатів та державних службовців, включно із тими, що працюють в обласних та місцевих органах влади. Беручи до уваги різноманіття загроз, з яким наразі зіштовхується Україна, потрібно докладати зусиль не лише для розвитку практичних навичок нового типу державних службовців, але й для розвитку стратегічного мислення та навчання протягом життя дипломатів та держслужбовців.

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua