Архів заходів

Активних громадян навчили здійснювати громадський контроль за комунальними підприємствами

Комунальні підприємства в Україні часто надають критично важливі послуги жителям міст, наприклад, водопостачання та водовідведення, централізоване теплопостачання, перевезення чи навіть ритуальні послуги. Тільки у містах обласних центрах України загалом створено 807 діючих комунальних підприємств. Наприклад, в Чернівцях 32, Тернополі 19, Хмельницькому 35, а в Житомирі 64, в Києві більше 100. Проте на відміну від органів місцевого самоврядування, діяльність комунальних підприємств переважно...

детальніше

Унікальна навчальна платформа - про жінок та для жінок

СД Платформа та Фонд Фрідріха Еберта в Україні створили унікальну навчальну платформу - про жінок та для жінок.

детальніше

„Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством”

Протягом 2017 року Представництво Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні в партнерстві із Міністерством соціальної політики України та Індустріальним Гендерним Комітетом з Реклами провели серію семінарів: „Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством” у 7 областях України.

детальніше

Впровадження гендерної політики: кращі практики Німеччини

9-13 жовтня 2017 представники\ці Міністерства соціальної політики України, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та неурядових організацій, які займаються питаннями забезпечення гендерної рівності, відвідали Берлін в рамках інформаційного візиту "Впровадження ґендерної рівності на практиці".

детальніше

Україна та Молдова: співпраця, взаємозалежність, суперництво

29 вересня 2017 року у м. Кишинеу відбувся другий експертний круглий стіл, спрямований на оцінку українсько-молдовських стосунків, вивчення найбільш чутливих питань двосторонніх відносин, ключових історій успіху та можливостей розробки стратегій взаємовигідного співробітництва для обох країн. Організаторами виступили Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Рада зовнішньої політики «Українська призма».

детальніше

Тренінг з Моделювання парламенту

23-24 вересня Фонд Фрідріха Еберта в партнерстві з СД Платформою.провели тренінг з Моделювання парламенту. Ініціатива вже відбулась в Івано-Франківську, Рівному та Харкові.

детальніше

“Ефективне муніципальне управління та забезпечення високого рівня життя громади”

5 - 9 червня 2017 року відбулася інформаційна поїздка до Німеччини, організована Представництвом Фонду ім..Фрідріха Еберта в Україні у співпраці з містом Лейпціг. В центрі уваги були питання ефективного муніципального управління, самоврядування та надання якісних послуг громадянам.

детальніше

Як охолодити гарячі точки від Донбасу до Північної Кореї: Літня школа «Безпека в небезпеці»

Майбутні дипломати та молоді люди, що прагнуть реалізуватися у політиці, міжнародних відносинах та аналізі зовнішніх відносин зустрілися під час п’ятої Літньої школи «Безпека в небезпеці» у Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України. ДАУ та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні запросили знаних експертів прочитати лекції та подискутувати із учасниками щодо актуальних питань міжнародної безпеки в рамках ширшої теми «Як охолодити гарячі точки від Донбасу...

детальніше

7 Національний експертний форум «Точки зростання»

Регіональне Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні разом із Інститутом Горшеніна провели 7 Національний експертний форум «Точки зростання» 15 червня 2017 року.

детальніше

Міжнародний круглий стіл «Питання безпеки людини в контексті реформування безпекового сектору країн Східної Європи»

8 червня 2017 року Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві із Благодійним Фондом «Ініціатива з дослідження східноєвропейської безпеки» було проведено міжнародний круглий стіл «Питання безпеки людини в контексті реформування безпекового сектору країн Східної Європи».

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua