Архів заходів

При МОН працюватиме робоча група з упровадження дуальної освіти у вищу школу України

Учасники проекту ««Впровадження елементів системи дуальної освіти у ВНЗ України задля підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці» взяли участь у формуванні Робочої групи при МОН.

детальніше

Міжнародна конференція «25 років українсько-білоруського діалогу: перспективи відносин в часи викликів»

8 листопада 2016 року Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві із Радою зовнішньої політики «Українська Призма» , Дипломатичною академією України при МЗС України, Посольством Республіки Білорусь в Україні було проведено міжнародну конференцію «25 років українсько-білоруського діалогу: перспективи відносин в часи викликів».

детальніше

Соціальна активність: білоруси переймають досвід

Українські громадяни займають активну позицію у розбудові своєї держави. А яка ситуація в Білорусі?

детальніше

Суди навчать використовувати нові інструменти комунікації

7 липня 2016 року о 12:15 у прес-центрі судової влади України за адресою: м. Київ, вул. Липська, 18/5 відбудеться прес-брифінг, де презентують нову навчальну програму для прес-секретарів судів України та нові інструменти в комунікації судів з громадськістю та журналістами.

детальніше

Українська делегація відвідала Брюссель для участі в програмі "Зона вільної торгівлі та процес реформ в Україні".

На запрошення Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в ЄС з 27 по 30 червня 2016 року українська делегація відвідала Брюссель для участі в програмі "Зона вільної торгівлі та процес реформ в Україні".

детальніше

Международная научно-практическая конференция «Евразийский экономический союз: опыт и перспективы региональной интеграции»

23 июня 2016 г. состоялась Международная научно-практическая конференция «Евразийский экономический союз: опыт и перспективы региональной интеграции» в СООО «Минский международный образовательный центр им. Й. Рау» (Беларусь). Конференция была организована Фондом им. Фридриха Эберта в Украине

(г. Киев) и Общественным объединением «Центр изучения внешней политики и безопасности» (г. Минск).

 

детальніше

7-ма Літня Школа Соціальної Демократії «Від популізму до радикалізму: що може протиставити СД?»

Київська область, 20-23. 07. 2016

детальніше

Фокус на світових конфліктах: літня школа «Безпека у небезпеці» у Києві.

15-17 червня 2016 року Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Дипломатична академія України при МЗС України провели Четверту літню школу «Безпека в небезпеці».

детальніше

Медійна платформа «Усвідом себе європейцем: зміни починаються з освіти»

Фонд Фрідріха Еберта в Україні в партнерстві з Профспілкою працівників освіти і науки України провели навчально-інформаційний семінар – Медійна платформа «Усвідом себе європейцем: зміни починаються з освіти».

 

 

детальніше

«Розвиток дуальних освітніх програм підготовки фахівців у галузі прикладних наук: досвід Німеччини для університетської освіти в Україні

3 червня 2016 року в Національному лісотехнічному університеті України відбулась міжнародна експертна зустріч «Розвиток дуальних освітніх програм підготовки фахівців у галузі прикладних наук: досвід Німеччини для університетської освіти в Україні».

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua