Архів заходів

Суди навчать використовувати нові інструменти комунікації

7 липня 2016 року о 12:15 у прес-центрі судової влади України за адресою: м. Київ, вул. Липська, 18/5 відбудеться прес-брифінг, де презентують нову навчальну програму для прес-секретарів судів України та нові інструменти в комунікації судів з громадськістю та журналістами.

детальніше

Українська делегація відвідала Брюссель для участі в програмі "Зона вільної торгівлі та процес реформ в Україні".

На запрошення Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в ЄС з 27 по 30 червня 2016 року українська делегація відвідала Брюссель для участі в програмі "Зона вільної торгівлі та процес реформ в Україні".

детальніше

Международная научно-практическая конференция «Евразийский экономический союз: опыт и перспективы региональной интеграции»

23 июня 2016 г. состоялась Международная научно-практическая конференция «Евразийский экономический союз: опыт и перспективы региональной интеграции» в СООО «Минский международный образовательный центр им. Й. Рау» (Беларусь). Конференция была организована Фондом им. Фридриха Эберта в Украине

(г. Киев) и Общественным объединением «Центр изучения внешней политики и безопасности» (г. Минск).

 

детальніше

7-ма Літня Школа Соціальної Демократії «Від популізму до радикалізму: що може протиставити СД?»

Київська область, 20-23. 07. 2016

детальніше

Фокус на світових конфліктах: літня школа «Безпека у небезпеці» у Києві.

15-17 червня 2016 року Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Дипломатична академія України при МЗС України провели Четверту літню школу «Безпека в небезпеці».

детальніше

Медійна платформа «Усвідом себе європейцем: зміни починаються з освіти»

Фонд Фрідріха Еберта в Україні в партнерстві з Профспілкою працівників освіти і науки України провели навчально-інформаційний семінар – Медійна платформа «Усвідом себе європейцем: зміни починаються з освіти».

 

 

детальніше

«Розвиток дуальних освітніх програм підготовки фахівців у галузі прикладних наук: досвід Німеччини для університетської освіти в Україні

3 червня 2016 року в Національному лісотехнічному університеті України відбулась міжнародна експертна зустріч «Розвиток дуальних освітніх програм підготовки фахівців у галузі прикладних наук: досвід Німеччини для університетської освіти в Україні».

детальніше

Зустріч білоруських журналістів із українськими колегами

З 18 по 22 травня 2016 у м. Черкаси пройшов український теле-радіо фестиваль, у в якому взяла участь делегація білоруських журналістів.

детальніше

Семінар у Мінську: „Неурядова організація як представник інтересів журналістів та редакторів: досвід Німеччини”.

З 31 березня по 1 квітня в Мінську відбувся семінар, в якому брали

участь заступник голови Асоціації Німецьких Журналістів Вольфганг

Гребенхоф, члени Білоруської Асоціації Журналістів, а також місцеві

журналісти та редактори. На обговорення було винесено питання, пов’язані

з діяльністю профспілки, яка представляє інтереси журналістів.

 

 

детальніше

Інформаційний візит "Права людини в роботі поліції ", Берлін.

З 26 квітня по 1 травня тривав інформаційний візит української делегації до Берліну та Бранденбургу. До складу делегації увійшли представники та представниці Національної академії внутрішніх справ, Харківського інституту соціальних досліджень, Національної експертної ради з реформи поліції при МВС України та ГО "Центр Громадянських Свобод".

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua