Архів заходів

Удосконалення сфери закупівель підвищить рівень якості товарів, робіт і послуг у столиці

Удосконалення роботи в сфері закупівель підвищить рівень якості товарів, робіт і послуг, які отримують мешканці столиці. Про ці та інші важливі питання йшлося під час круглого столу: «Забезпечення ефективного та доброчесного здійснення публічних закупівель в системі Київської міської влади».

детальніше

6-й СД Кампус

Фонд Фрідріха Еберта та Соціал – Демократична Платформа провели вже 6-й СД Кампус. Цього разу захід відбувся у Львівській області. Цікаве та природньо ізольоване місце створило найкращі умови для повного занурення в навчання та особистий розвиток.

детальніше

Форсайт Україна: 4 сценарії

Події декількох попередніх років в Україні та навколо неї суттєво змінили європейську та євро-атлантичну систему безпеки. В Україні теж відбулися відчутні зміни та трансформації, але багато що ще попереду.  Тому, розвиток систем безпеки у найближчий час є надзвичайно важливим не тільки для України, але й для усього регіону. Для того, щоб дати відповідь цьому викликові Регіональний офіс Фонду ім. Фрідріха Еберта з співпраці та миру у Європі (Відень) зібрав групу із 8 висококваліфікованих...

детальніше

Члени Німецького Бундестагу Нільс Шмід, Сімт´є Мьоллер, Фрітц Фелгентрой і Дагмар Ціглер відвідали Україну в

Нещодавно члени Німецького Бундестагу Нільс Шмід, Сімт´є Мьоллер, Фрітц Фелгентрой і Дагмар Ціглер відвідали Україну в рамках інформаційного візиту, організованого Фондом ім. Фрідріха Еберта. Перебуваючи в Україні члени Німецького Бундестагу  провели низку інтенсивних переговорів, в тому числі з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, Віце-Прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе, Заступником Глави Адміністрації...

детальніше

Концепція підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти в Україні

26 січня 2018 року на Розширеному засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України була прийнята Концепція підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти в Україні.

детальніше

"Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень"

15 грудня 2017 року відбувся завершальний захід «Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень» у м. Одеса. В рамках проекту Держенергоефективності у співпраці із Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Проектом GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України» було проведено 11 заходів для представників місцевої влади у містах Луцьк, Чернівці, Одеса, Ужгород, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Суми, Тернопіль, Сєверодонецьк, Хмельницький.

детальніше

Україна та Молдова: співпраця, взаємозалежність, суперництво

Завершився проект «Україна та Молдова: співпраця, взаємозалежність, суперництво». Проект був спрямований на оцінку українсько-молдовських стосунків, вивчення найбільш чутливих питань двосторонніх відносин, ключових історій успіху та можливостей розробки стратегій взаємовигідного співробітництва для обох країн. Організаторами виступили Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Рада зовнішньої політики «Українська призма».

детальніше

Курс «Права людини мовою документального кіно»

6 грудня 2017 року закінчився позанавчальний освітній курс «Права людини мовою документального кіно», який протягом осені проводила Київська школа прав людини та демократії (Центр громадянських свобод) разом із Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта та Міжнародним кінофестивалем документального кіно про права людини Docudays UA.

детальніше

Національний експертний форум «У пошуках рівноваги»

28 листопада 2017 року у Києві відбувся Національний експертний форум «У пошуках рівноваги». Форум є комунікаційним майданчиком, на якому збираються провідні українські та європейські експерти, відповідальні за прийняття рішень, визначення державної політики спеціалісти та політики. В рамках експертних дискусій спікери разом із учасниками аналізують ситуацію та вдаються до пошуку рішень для тих викликів, з якими зіштовхується Україна у світі, що змінюється. Організаторами Форуму стали Інститут...

детальніше

Активних громадян навчили здійснювати громадський контроль за комунальними підприємствами

Комунальні підприємства в Україні часто надають критично важливі послуги жителям міст, наприклад, водопостачання та водовідведення, централізоване теплопостачання, перевезення чи навіть ритуальні послуги. Тільки у містах обласних центрах України загалом створено 807 діючих комунальних підприємств. Наприклад, в Чернівцях 32, Тернополі 19, Хмельницькому 35, а в Житомирі 64, в Києві більше 100. Проте на відміну від органів місцевого самоврядування, діяльність комунальних підприємств переважно...

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua