Архів заходів

Інформаційний візит експертної групи – Білорусь: «Фіскальна децентралізація: результативна практика України»

В період з 10 по 13 квітня відбувся візит білоруської експертної групи, у складі якої були фахівці з економіки від Громадськоі організаціі «Фонд імені Льва Сапеги» та недержавної організації SIMPA, разом з науковцями у сфері економіки Білоруського державного університету, Мінського філіалу російського економічного університету імені Плєханова та Білоруського інституту права.

детальніше

Через саморегулювання та соціальну відповідальність до утвердження недискримінації

23 березня 2016 року в Києві була проведена міжнародна конференція «Через саморегулювання та соціальну відповідальність до утвердження недискримінації».

детальніше

III Міжуніверситетський дебатний турнір «PRIMUS INTER PARES»

З 22 по 25 березня 2016 року на базі КНУ імені Тараса Шевченка відбувалися ІІІ Дебатні ігри «Соціал-демократичні цінності: дебати про майбутнє».

детальніше

Українська призма: зовнішня політика 2015

21 березня у Києві Ради зовнішньої політики «Українська призма» у партнерстві з Регіональним представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та окремими незалежними експертами презентувала дослідження «Українська призма: Зовнішня політика 2015».

детальніше

Европейский опыт трансграничного сотрудничества для Украины и Республики Беларусь

17 марта в Киеве был организован международный круглый стол «Европейский опыт трансграничного сотрудничества для Украины и Республики Беларусь».

детальніше

Круглий стіл «Формування прозорих відносин споживача та надавача послуг на ринку ЖКГ»

Відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» до 1 липня 2016 року жителі багатоквартирних будинків повинні визначити управляючу компанію або організацію, яка буде надавати послуги з утримання будинку.

детальніше

Інтеграція енергоефективних проектів в українські громади: енергетична санація багатоквартирних будинків

З 29 лютого по 2 березня 2016 року у Полтаві, Харкові та Дніпропетровську відбулися навчальні семінари на тему: «Інтеграція енергоефективних проектів в українські громади: енергетична санація багатоквартирних будинків».

детальніше

Ефективне впровадження ґендерної політики місцевими органами виконавчої влади

9-10 лютого 2016 року у м. Полтава Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації

детальніше

Стимулирование занятости вместо финансирования безработицы

В условиях повышения динамики на рынке труда Беларуси возрастает серьезность проблемы роста безработицы. Существующая система защиты безработных не всегда способна отвечать возникающим вызовам, и нуждается в реформировании.

детальніше

Інституційне та правове забезпечення європейської інтеграції України: виклики та завдання

Подальша ціль України щодо набуття повноправного членства в ЄС: наповнення та реалізація відносин політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС, пов’язані на сьогодні із впровадженням цілей та змісту Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua