Архів заходів

Впровадження гендерної політики: кращі практики Німеччини

9-13 жовтня 2017 представники\ці Міністерства соціальної політики України, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та неурядових організацій, які займаються питаннями забезпечення гендерної рівності, відвідали Берлін в рамках інформаційного візиту "Впровадження ґендерної рівності на практиці".

детальніше

Україна та Молдова: співпраця, взаємозалежність, суперництво

29 вересня 2017 року у м. Кишинеу відбувся другий експертний круглий стіл, спрямований на оцінку українсько-молдовських стосунків, вивчення найбільш чутливих питань двосторонніх відносин, ключових історій успіху та можливостей розробки стратегій взаємовигідного співробітництва для обох країн. Організаторами виступили Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Рада зовнішньої політики «Українська призма».

детальніше

Тренінг з Моделювання парламенту

23-24 вересня Фонд Фрідріха Еберта в партнерстві з СД Платформою.провели тренінг з Моделювання парламенту. Ініціатива вже відбулась в Івано-Франківську, Рівному та Харкові.

детальніше

“Ефективне муніципальне управління та забезпечення високого рівня життя громади”

5 - 9 червня 2017 року відбулася інформаційна поїздка до Німеччини, організована Представництвом Фонду ім..Фрідріха Еберта в Україні у співпраці з містом Лейпціг. В центрі уваги були питання ефективного муніципального управління, самоврядування та надання якісних послуг громадянам.

детальніше

Як охолодити гарячі точки від Донбасу до Північної Кореї: Літня школа «Безпека в небезпеці»

Майбутні дипломати та молоді люди, що прагнуть реалізуватися у політиці, міжнародних відносинах та аналізі зовнішніх відносин зустрілися під час п’ятої Літньої школи «Безпека в небезпеці» у Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України. ДАУ та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні запросили знаних експертів прочитати лекції та подискутувати із учасниками щодо актуальних питань міжнародної безпеки в рамках ширшої теми «Як охолодити гарячі точки від Донбасу...

детальніше

7 Національний експертний форум «Точки зростання»

Регіональне Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні разом із Інститутом Горшеніна провели 7 Національний експертний форум «Точки зростання» 15 червня 2017 року.

детальніше

Міжнародний круглий стіл «Питання безпеки людини в контексті реформування безпекового сектору країн Східної Європи»

8 червня 2017 року Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві із Благодійним Фондом «Ініціатива з дослідження східноєвропейської безпеки» було проведено міжнародний круглий стіл «Питання безпеки людини в контексті реформування безпекового сектору країн Східної Європи».

детальніше

Упровадження дуальної освіти у ВНЗ потребує більшої підтримки роботодавців

В українських вишах упроваджуватимуть дуальну систему освіти, що матиме цикли теоретичного і практичного навчання.

детальніше

10 ювілейний Київський Безпековий Форум

6-7 квітня 2017 року відбувся 10 ювілейний Київський Безпековий Форум. Захід було організовано Фондом «Відкрий Україну» разом із Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та іншими партнерами.

детальніше

Дилеми співпраці Україна – Туреччина: між цінностями та національними інтересами

Співпраця із Туреччиною, морським сусідом України, членом НАТО, країною, що вже довгий час має статус кандидата у члени ЄС та веде перемовини щодо вступу в ЄС, а окрім того стратегічно важливим торгівельним партнером України стала предметом обговорення під час експертних дебатів 14 квітня 2017 року, що були проведені Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Радою зовнішньої політики Українська Призма. Дебати, що зібрали широке коло зацікавлених експертів були покликані оцінити...

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua