Архів заходів

Упровадження ґендерної складової до колективних договорів

28 вересня 2021 р. у Будинку спілок відбулася перша експертна нарада «Упровадження ґендерної складової до колективних договорів», ініційована НГО «Київського інституту ґендерних досліджень» в партнерстві із Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Атомпрофспілкою України та профільною комісією Федерації профспілок України (Постійна комісія Ради ФПУ з рівних прав чоловіків та жінок).

Партнери вже тривалий час опікуються питанням ґендерної рівності у сфері соціальних та трудових прав,...

детальніше

Рекомендації щодо впровадження доступності та інклюзивності дитячих ігрових майданчиків

Впровадження універсального дизайну та інклюзивності в міському просторі набуває все більшої актуальності в сучасному світі. Саме універсальний дизайн дає можливість створити місто, в якому комфортно жити всім його мешканцям, а також там, де поважають людську різноманітність та унікальність. Універсальний дизайн є важливим фактором у реалізації прав людини, досягненні соціальної рівності та рівних можливостей для всіх.

Впродовж двох останніх років Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в...

детальніше

Презентація «Дослідження ставлення населення України до дискримінаційної за ознакою статі реклами»

14 вересня в УНІАН відбулася презентація результатів «Дослідження ставлення населення України до дискримінаційної за ознакою статі реклами», що проводилося в період лютий-травень 2021 року.

СпіКерри: Ірина Лилик, президент ГО «Українська Асоціація Маркетингу», голова Індустріального Гендерного Комітету з Реклами (ІГКР) Олена Давліканова (Elena Dlk), Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні Олена Бучинська (@Елена Бучинская) очільниця Київського Регіонального Представництва ІГКР,...

детальніше

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону "Про рекламу" щодо протидії дискримінації за ознакою статі"

Після прийняття рекламним співтовариством 10 років тому Стандарту недискримінаційної реклами за ознакою статі 10 вересня 2021 р. у Верховної Раді прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо протидії дискримінації за ознакою статі" (#3427).

Ми почали цю роботу 5 років тому й тепер в законодавстві є точні визначення:
"дискримінаційна реклама – реклама, що вміщує чи використовує твердження та/або зображення, які є дискримінаційними за ознаками раси, кольору шкіри,...

детальніше

6 вересня 2021 р. відбулася презентація посібника «Суд взаємодіє!»

Рада суддів України та ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні в проєкті «Суд людською мовою» провели презентацію посібника «Суд взаємодіє!».

Посібник підготовлений за результатами марафону для представників комунікаційних команд судів «Суд взаємодіє!», що проведений у 2020 році ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні в проєкті «Суд людською мовою». У його межах представникам комунікаційних команд судів запропонували...

детальніше

СД Кампус - це формат-бренд, перевірений часом!

За 6 років командою ВГО "СД Платформа" у партнерстві з регіональним представництвом Фонду ім.Ф.Еберта в Україні було успішно організовано та ефективно проведено понад 12 Кампусів, у яких взяли майже 600 прогресивних людей з різних куточків України.

СД Кампус - унікальний освітній формат, який дає змогу переосмислити поточні суспільні процеси, а також допомагає знайти шляхи вирішення найбільш актуальних проблем політики, економіки та соціальної сфери. Влітку цього року у рамках вже XIII СД Кампусу...

детальніше

Всеукраїнське опитування працюючих студентів щодо деяких аспектів трудових відносин

Питання запобігання дискримінації наразі залишається актуальним для України. Дискримінація на ринку праці проявляється у нерівних можливостях груп або окремих працівників, виділених за певною ознакою, при тому, що вони демонструють однакову з іншими продуктивність. Згідно дослідження, що було проведено ГО «Інститут громадянської освіти та праці» (ГО «ІГОП») у співпраці з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні видно, що такою групою стали працюючі здобувачі вищої освіти.

За...

детальніше

Перший табір активістів та активісток Донецької та Луганської областей «Відмова від вугілля»

12-15 серпня 2021 року у м. Святогірськ відбувся Перший табір активістів та активісток Донецької та Луганської областей «Відмова від вугілля». Організатори заходу, Центр екологічних ініціатив «Екодія», Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Осередок громадянського суспільства «Друкарня», відібрали до участі 14 активістів та активісток, яким не байдуже екологічне майбутнє свого регіону та країни в цілому.

Метою табору було познайомити учасників із світовими тенденціями та...

детальніше

«Безпечне робоче місце, виробниче середовище і трудова діяльність – основна місія профспілок!»

З 29 червня по 1 липня 2021 року, у м. Яремче (Івано-Франківська область) відбувся семінар для новообраних голів профкомів та профспілкового активу Профспілки АПК України на тему: «Безпечне робоче місце, виробниче середовище і трудова діяльність – основна місія профспілок!»

Організатори заходу: Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, глобальна профспілка IUF та Жіночий комітет Профспілки АПК України.

Експерти та запрошенні: Андрій Фіголь, координатор проектів МОП в Україні, Ксенія...

детальніше

“Що таке Школа соціального лідерства?”

Що таке Школа соціального лідерства?

Це місце для тих, в кого є критичне мислення,

Це джерело натхнення та імпульс для осмислення,

Проєктні ідеї та мрії про здійснення.

 

5 липня в 2021 року стартував останній етап проєкту «Школа соціального лідерства 2021». За плечима учасниць та учасників участь у конкурсі проєктних заявок, проходження онлайн навчання для набуття компетенцій, що допомогли ефективно втілити власні проєкти у життя.

Наразі учасниці та учасники діляться досвідом щодо...

детальніше

Бюро в Києві

04070 Україна, Київ
вул. Борисоглібська, 15А

+38 (044) 234 0038

mail(at)fes.kiev.ua