Архів заходів

“Ефективне муніципальне управління та забезпечення високого рівня життя громади”

5 - 9 червня 2017 року відбулася інформаційна поїздка до Німеччини, організована Представництвом Фонду ім..Фрідріха Еберта в Україні у співпраці з містом Лейпціг. В центрі уваги були питання ефективного муніципального управління, самоврядування та надання якісних послуг громадянам.

детальніше

Як охолодити гарячі точки від Донбасу до Північної Кореї: Літня школа «Безпека в небезпеці»

Майбутні дипломати та молоді люди, що прагнуть реалізуватися у політиці, міжнародних відносинах та аналізі зовнішніх відносин зустрілися під час п’ятої Літньої школи «Безпека в небезпеці» у Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України. ДАУ та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні запросили знаних експертів прочитати лекції та подискутувати із учасниками щодо актуальних питань міжнародної безпеки в рамках ширшої теми «Як охолодити гарячі точки від Донбасу...

детальніше

7 Національний експертний форум «Точки зростання»

Регіональне Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні разом із Інститутом Горшеніна провели 7 Національний експертний форум «Точки зростання» 15 червня 2017 року.

детальніше

Міжнародний круглий стіл «Питання безпеки людини в контексті реформування безпекового сектору країн Східної Європи»

8 червня 2017 року Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві із Благодійним Фондом «Ініціатива з дослідження східноєвропейської безпеки» було проведено міжнародний круглий стіл «Питання безпеки людини в контексті реформування безпекового сектору країн Східної Європи».

детальніше

Упровадження дуальної освіти у ВНЗ потребує більшої підтримки роботодавців

В українських вишах упроваджуватимуть дуальну систему освіти, що матиме цикли теоретичного і практичного навчання.

детальніше

10 ювілейний Київський Безпековий Форум

6-7 квітня 2017 року відбувся 10 ювілейний Київський Безпековий Форум. Захід було організовано Фондом «Відкрий Україну» разом із Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та іншими партнерами.

детальніше

Дилеми співпраці Україна – Туреччина: між цінностями та національними інтересами

Співпраця із Туреччиною, морським сусідом України, членом НАТО, країною, що вже довгий час має статус кандидата у члени ЄС та веде перемовини щодо вступу в ЄС, а окрім того стратегічно важливим торгівельним партнером України стала предметом обговорення під час експертних дебатів 14 квітня 2017 року, що були проведені Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Радою зовнішньої політики Українська Призма. Дебати, що зібрали широке коло зацікавлених експертів були покликані оцінити...

детальніше

При МОН працюватиме робоча група з упровадження дуальної освіти у вищу школу України

Учасники проекту ««Впровадження елементів системи дуальної освіти у ВНЗ України задля підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці» взяли участь у формуванні Робочої групи при МОН.

детальніше

Міжнародна конференція «25 років українсько-білоруського діалогу: перспективи відносин в часи викликів»

8 листопада 2016 року Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві із Радою зовнішньої політики «Українська Призма» , Дипломатичною академією України при МЗС України, Посольством Республіки Білорусь в Україні було проведено міжнародну конференцію «25 років українсько-білоруського діалогу: перспективи відносин в часи викликів».

детальніше

Соціальна активність: білоруси переймають досвід

Українські громадяни займають активну позицію у розбудові своєї держави. А яка ситуація в Білорусі?

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua