Архів заходів

Соціал-демократія: спогади з минулого та сприйняття у сучасному українському суспільстві

4 серпня 2019 року у м. Дніпро відбулась дискусія присвячена історичній ролі соціал-демократії в Україні та її сприйняттю у сучасному українському суспільстві. В рамках заходу було презентовано результати всеукраїнського дослідження «Ставлення українців до соціал-демократії». Дослідження було проведено Інститутом Горшеніна у співпраці із Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Результати дослідження показали, що серед українців панує нерозуміння суті кожної з політичних ідеологій....

детальніше

Національна консультація з обговорення результатів та рекомендацій паралельного звіту українських жіночих та феміністичних організацій

20 серпня 2019 року відбулася Національна консультація з обговорення результатів та рекомендацій паралельного звіту українських жіночих та феміністичних організацій з виконання Україною Пекінської декларації та Платформи дій (1995), ініційована громадськими організаціями у співпраці із Секретаріатом Уповноваженої ВРУ з прав людини та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

У 2020 році ООН відзначить 25 річницю Четвертої світової конференції з питань жінок, на якій було прийнято...

детальніше

Літній СД Кампус

З 18 по 22 липня в Києві активна молодь з різних куточків України взяла участь у літньому СД Кампусі — заході, що є платформою для переосмислення поточних суспільних процесів, пошуку прогресивних ідей та рішень найактуальніших проблем у політиці, економіці та соціальній сфері. Цоьгорічний Кампус був присвячений темі виборів та волонтерства, організації успішних виборчих кампаній та спілкуванню з виборцями, а також активному спостереженню за виборчим процесом. Гостями літнього Капусу 2019 стали...

детальніше

Smart Ukraine: у Києві відбувся воркшоп, присвячений діджиталізації українських міст

26 липня 2019 року Міська ініціатива Kyiv Smart City спільно з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні організувала воркшоп “Smart Ukraine: розумні міста як драйвери розвитку країни”. Захід відбувся в рамках освітньо-практичної програми “Smart Ukraine”. До участі у воркшопі запросили понад 40 представників українських міст та об’єднаних територіальних громад, які працюють над впровадженням “розумної” цифрової інфраструктури.

Метою заходу було ознайомити учасників з Харкова, Дніпра,...

детальніше

Бухарест 9: у пошуках співпраці на східному фланзі НАТО?

3 липня 2019 року Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні разом із Радою зовнішньої політики «Українська призма» презентували результати аналітичного дослідження «Бухарест 9: у пошуках співпраці на східному фланзі НАТО?». Під час круглого столу провідні фахівці з України та Румунії мали можливість обговорити можливості співпраці України із Бухарестською дев’яткою у сфері безпеки.

Бухарестська дев’ятка (В9) – формування з дев’яти держав НАТО розташованих на східному фланзі...

детальніше

Инсайты для устойчивого городского движения: информационная поездка белорусской делегации в Германию

В течение нескольких лет Представительство Фонда им. Фридриха Эберта в Украине и Беларуси работает над реализацией проекта по устойчивой мобильности с субъектами гражданского общества и лицами, принимающими решения на местном и государственном уровне, которые объединили свои усилия в деятельности организации «Белорусский союз транспортников» (БСТ). В начале июня 2019 года делегация БСТ отправилась в Берлин, чтобы узнать больше о практической реализации городской мобильности в Германии.

В рамках...

детальніше

«Розробка нормативної бази для розгортання впровадження дуальної форми здобуття освіти у вищу школу України»

18 червня 2019 року в МОН відбулась зустріч представників ВНЗ України та Роботодавців задля розробки інструментів розгортання системи дуальної форми здобуття освіти.

З 2013 року Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні популяризує та сприяє запровадженню дуальної освіти в українську систему вищої освіти, зокрема, йдеться про розробку  Концепції  підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, яку було затверджено Кабінетом Міністрів України у 2018 році.

У 2019 році вже...

детальніше

Профсоюз белорусских горняков. Перезагрузка

Весной был проведен ряд мероприятий с Белорусским Независимым профсоюзом горняков, химиков, нефтепереработчиков, энергетиков, транспортников, строителей и других работников, а также представителями Свободного профсоюза металлистов. Вместе с экспертами НПО «Центр экономической стратегии» участники определили сильные и слабые стороны профсоюзов. Данная дискуссия создала интересные инсайты и предпосылки для целенаправленной переоценки руководителями организаций планирования работы профсоюзов в...

детальніше

Европейские игры в Минске: возможность содействовать процессам инклюзии

В контексте проведения Вторых Европейских игр Представительством Фонда им. Фридриха Эберта в Украине и Беларуси в сотрудничестве с Дирекцией Фонда Вторых Европейских игр 2019 года и Офисом по правам с инвалидностью была проведена серия тренингов по содействию инклюзии и безбарьерного пространства. Мероприятие было организовано для повышения уровня компетенций волонтеров, которые помогали при подготовке и проведении Европейских игр, в вопросах взаимодействия с лицами с инвалидностью.

В...

детальніше

Панельна дискусія «Розрив шаблонів: 3С під прицілом»

29 травня 2019 року в рамках 20 Ювілейного Фестивалю Реклами «UkrainianCreativeAwards» відбулась панельна дискусія «Розрив шаблонів: 3С під прицілом», на якій обговорювались проблеми дискримінації в рекламі за ознакою статі.

Ювілейний Фестиваль, місцем проведення якого стала Одеса, насичений конкурсною, семінарською та розважальною програмами. Але саме цього року вперше темі репрезентації жіночих та чоловічих образів в рекламі було приділено стільки уваги.

Хедлайнери дискусії: Ірина Лилик,...

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua