Архів заходів

Дуальна форма здобуття освіти в Україні

28-30.07.2020 Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в партнерстві із Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти провели зустріч представників закладів освіти та роботодавців, а також експертів з питання адаптації дуальної форми здобуття освіти (ДФЗО) в Україні.

Експертна група обговорила аналітичний звіт за результатами першого року проведення експерименту із запровадження пілотного проєкту у закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною...

детальніше

Хакатон місцевих ініціатив

2-5 липня у Львівській області пройшов Хакатон місцевих ініціатив за участі активістів СД Платформи та запрошених спікерів. Захід організовано за підтримки Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Учасники мали змогу дізнатися про можливі правила гри напередодні проведення місцевих виборів, проаналізувати спроможності організації за новим методом Canva та визначити, яким чином соціал-демократи можуть резонувати у політичному просторі. 

Результатом проведення заходу стала розробка...

детальніше

«Стосується кожного: загрози законопроєкту «Про працю»

2 липня 2020 р. відбулася онлайн-дискусія на тему: «Стосується кожного: загрози законопроєкту «Про працю» спільно організована Конфедерацією вільних профспілок України та Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні. У заході вяли участь Михайло Волинець, голова КВПУ, народний депутат; Володимир Давиденко, керівник юридичної служби КВПУ; Олеся Брязгунова, міжнародний секретар КВПУ, Георгій Сандул, директор НГО «Трудові ініціативи»; Сергій Кондрюк, експерт, помічник-консультант М. Волинця.

У...

детальніше

Проєкт із популяризації, адаптації та впровадження дуальної форми здобуття освіти

Починаючи з 2014 року у співпраці із Міністерством освіти і науки України, Українською Асоціацією Маркетингу та Представництвом Фонду ім.Фрідріха Еберта реалізується проєкт із популяризації, адаптації та впровадження дуальної форми здобуття освіти. Партнерами проєкту стали  Федерація металургів та Федерація роботодавців України, Науково-методичний центр ВФПО та широке коло роботодавців й закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Основними досягненнями проекту є розробка та прийняття...

детальніше

Онлайн-дискусія: «Заходи з безпеки та охорони праці на робочому місці під час пандемії COVID-19»

10 червня 2020 р. відбулася онлайн-дискусія: «Заходи з безпеки та охорони праці на робочому місці під час пандемії COVID-19», організована Конфедерацією вільних профспілок України за підтримки Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні. 

Під час дискусії обговорювалися виклики, механізми та найкращі практики з охорони праці під час пандемії  COVID-19. Головний технічний інспектор КВПУ Сергій Сименко розповів про необхідність забезпечення профілактики на робочому місці, права працівників на...

детальніше

Розслідування воєнних злочинів на Донбасі: досягнення, проблеми та перспективи

10 червня 2020 р. Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні спільно з ГО «Донбаські ворота» організували вебінар «Розслідування воєнних злочинів на Донбасі: досягнення, проблеми та перспективи». Оскільки за останні шість років в Україні загинуло майже 14 000 людей, близько 31 000 отримали поранення, а до двох мільйонів людей втратили свої домівки під час війни на Сході України, важливо ідентифікувати, зібрати та розслідувати численні воєнні злочини, вчинені на території України.

Однак...

детальніше

Онлайн-дискусія на тему “Трудові та соціальні права жінок під час пандемії COVID-19”

22 травня 2020р. відбулася онлайн-дискусія на тему “Трудові та соціальні права жінок під час пандемії COVID-19” спільно організована Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні та Конфедерацією Вільних Профспілок України.

В рамках дискусії обговорювалися питання захисту прав та інтересів жінок, зайнятих у різних сферах, а закрема у сфері охорони здоров’я, у вугільній промисловості та у транспортній галузі, а також дії профспілок щодо захисту працюючих жінок в умовах пандемії.

Про те, які...

детальніше

Реформи в Україні: зміни на краще чи імітація прогресу?

З часів революції гідности в Україні відбувається велика кількість реформ. Найбільш відомими є реформа місцевого самоврядування, реформа системи охорони здоров’я, анти-корупційна, земельна реформи.  Разом із тим, незважаючи на значні зусилля зі сторони влади зі здійснення та просування цих змін, у майже половини населення України (48,9%)  виникають негативні асоціації, коли вони чують про реформи. Такі результати були отримані в ході соціологічного дослідження, яке було проведено Представництвом...

детальніше

Українська призма: зовнішня політика 2019

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Рада зовнішньої політики Українська призма вже п’ятий рік поспіль готують дослідження «Українська призма: зовнішня політика».

Дослідження за 2019 рік було презентовано 24 квітня 2020 р. У своєму аналізі експерти оцінили не тільки досягнення за 2019 рік, але й далі оцінки останнім п’яти рокам, коли Президентом був П. Порошенко. Дослідження включає в себе 50 географічних та тематичних напрямків: від європейської інтеграції до співпраці з...

детальніше

Он-лайн зустріч з представниками Конфедерації вільних профспілок України на тему “Вплив Covid-19 на Cферу Праці в Україні”

27 квітня 2020 р. відбулася он-лайн зустріч з представниками Конфедерації вільних профспілок України на тему “Вплив Covid-19 на Cферу Праці в Україні” за підтримки Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Під час зустрічі обговорювалися стан дотримання трудових прав, діяльність профспілок та загальна суспільно-політична ситуація в Україні; вплив Сovid-19 на економіку країни та її подальший розвиток; питання зайнятості та безробіття; права та становище жінок під час пандемії та економічної...

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua