Архів заходів

Розслідування воєнних злочинів на Донбасі: досягнення, проблеми та перспективи

10 червня 2020 р. Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні спільно з ГО «Донбаські ворота» організували вебінар «Розслідування воєнних злочинів на Донбасі: досягнення, проблеми та перспективи». Оскільки за останні шість років в Україні загинуло майже 14 000 людей, близько 31 000 отримали поранення, а до двох мільйонів людей втратили свої домівки під час війни на Сході України, важливо ідентифікувати, зібрати та розслідувати численні воєнні злочини, вчинені на території України.

Однак...

детальніше

Онлайн-дискусія на тему “Трудові та соціальні права жінок під час пандемії COVID-19”

22 травня 2020р. відбулася онлайн-дискусія на тему “Трудові та соціальні права жінок під час пандемії COVID-19” спільно організована Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні та Конфедерацією Вільних Профспілок України.

В рамках дискусії обговорювалися питання захисту прав та інтересів жінок, зайнятих у різних сферах, а закрема у сфері охорони здоров’я, у вугільній промисловості та у транспортній галузі, а також дії профспілок щодо захисту працюючих жінок в умовах пандемії.

Про те, які...

детальніше

Реформи в Україні: зміни на краще чи імітація прогресу?

З часів революції гідности в Україні відбувається велика кількість реформ. Найбільш відомими є реформа місцевого самоврядування, реформа системи охорони здоров’я, анти-корупційна, земельна реформи.  Разом із тим, незважаючи на значні зусилля зі сторони влади зі здійснення та просування цих змін, у майже половини населення України (48,9%)  виникають негативні асоціації, коли вони чують про реформи. Такі результати були отримані в ході соціологічного дослідження, яке було проведено Представництвом...

детальніше

Українська призма: зовнішня політика 2019

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Рада зовнішньої політики Українська призма вже п’ятий рік поспіль готують дослідження «Українська призма: зовнішня політика».

Дослідження за 2019 рік було презентовано 24 квітня 2020 р. У своєму аналізі експерти оцінили не тільки досягнення за 2019 рік, але й далі оцінки останнім п’яти рокам, коли Президентом був П. Порошенко. Дослідження включає в себе 50 географічних та тематичних напрямків: від європейської інтеграції до співпраці з...

детальніше

Он-лайн зустріч з представниками Конфедерації вільних профспілок України на тему “Вплив Covid-19 на Cферу Праці в Україні”

27 квітня 2020 р. відбулася он-лайн зустріч з представниками Конфедерації вільних профспілок України на тему “Вплив Covid-19 на Cферу Праці в Україні” за підтримки Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Під час зустрічі обговорювалися стан дотримання трудових прав, діяльність профспілок та загальна суспільно-політична ситуація в Україні; вплив Сovid-19 на економіку країни та її подальший розвиток; питання зайнятості та безробіття; права та становище жінок під час пандемії та економічної...

детальніше

Зимовий СД Кампус 2020

СД Кампус — це платформа для переосмислення поточних суспільних процесів, пошуку прогресивних ідей та рішень найбільш актуальних проблем у політиці, економіці та соціальній сфері.

Цього року 10-й ювілейний СД Кампус (формат-бренд CД Платформи, який з 2015 року прокачує прогресивну молодь з різних куточків України) відбувся у Східниці з 20 по 23 лютого. Захід під назвою #виборимати: Кампанія. Цінності. Команда проходив за підтримки Фонду ім. Ф. Еберта в Україні та мав на меті привернути увагу...

детальніше

Другі всеукраїнські студентські змагання з міжнародних відносин «ДЖАЗ»

9-11 березня 2020 року Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у співпраці із Дипломатичною академією України ім. Геннадія Удовенко при МЗС України провели Другі всеукраїнські студентські змагання з міжнародних відносин «ДЖАЗ» (Д – дипломатичний досвід, Ж – живе спілкування, А – аналітичні навички, 3 – здобуті знання).  Учасниками змагань стали команди шести українських університетів з Одеси, Києва, Львова, Вінниці та Чернівців. Кожна команда складалася із чотирьох осіб.

В рамках...

детальніше

«Посилення спроможності ДБР та ГПУ у розслідуванні злочинів щодо катувань та інших випадків неналежного поводження»

Важливим компонентом, що допомагає ефективному розслідуванню випадків катувань чи неналежного поводження, є використання спеціальних судово-медичних знань про виявлення тілесних ушкоджень.

Саме тому Експертний центр з прав людини у співпраці із Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта провели два одноденні семінари 25 та 26 лютого 2020 року для працівників Генеральної прокуратури України та Державного бюро розслідувань.

Під керівництвом профільних експертів Віктора Чупрова та Костянтина...

детальніше

Консолідація зусиль Індустріального Гендерного Комітету з Реклами, Держпродспоживсдужби та суддів щодо попередження появи сексистської

19 - 21 лютого 2020 року  відбулася стратегічна сесія «Консолідація зусиль ІГКР, ДПСС та суддів щодо попередження появи сексистської реклами».  В роботі сесії взяли участь провідні експерти ІГКР, представники центрального апарату та 25 регіональних відділень Держпроспоживслужби України, члени Всеукраїнської асоціації жінок-суддів тощо. Були презентовані та обговорені практики взаємодії  та напрацювання щодо подолання дискримінаційної реклами.

У 2019 саме завдяки плідній співпраці ІГКР та ДПСС...

детальніше

Підготовка української версії Gender Equality Glossary Європейського інституту гендерної рівності (EIGE)

27 лютого 2020 Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні в партнерстві із Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики Катериною Левченко провели  експертну зустріч із експертками з гендерної політики з метою планування роботи по підготовці  української версії  Gender Equality Glossary Європейського інституту гендерної рівності (EIGE) в рамках приведення у відповідність українського законодавства до європейського в сфері гендерної рівності.

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua