Архів заходів

Супер-мама: повернутися до соціального життя

З посмішками на обличчях у слухачок та експерток, які брали участь у вебінарах протягом останніх місяців, закінчився проєкт, що мав на меті допомогти у розв'язанні проблеми гендерної справедливості в межах однієї із найвразливіших груп населення. Жінки, що виховують дітей з інвалідністю, намагалися знайти способи вирішення проблем та навчитися жити із соціальними, ментальними та економічними викликами.

Організатори вважають, що такі проєкти дають можливість конкретним людям знайти себе,...

детальніше

Майбутнє справедливого переходу в Україні: сприйняття в шахтарських містечках

19 листопада 2020 р. відбулася презентація соціологічного дослідження «Майбутнє справедливої трансформації в Україні: сприйняття в шахтарських містах». Дослідження серед мешканців 7 вугільних міст Донецької області було організовано Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Центром екологічних ініціатив «Екодія».

 

Соціологічне дослідження є відправною точкою для побудови процесу справедливої трансформації в Україні, під час якого потреби та думки місцевого населення будуть взяті...

детальніше

«Посилення ролі профспілок у забезпеченні справедливого переходу в процесі економічних трансформацій України"

25-26 листопада 2020 р. Незалежна профспілка гірників України (НПГУ) та Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ) за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні провели семінар на тему: «Посилення ролі профспілок у забезпеченні справедливого переходу в процесі економічних трансформацій України".

В рамках цього заходу відбулася дискусія «Реформування вугільної галузі України: проблеми, виклики та можливості». Під час обговорення трансформацій вітчизняної вугільної...

детальніше

СД Кампус

СД Кампус - це формат-бренд, перевірений часом!

За 5 років командою СД Платформи у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні було організовано та проведено 10 Кампусів, у яких взяли участь понад 500 прогресивних людей з різних куточків України.

СД Кампус – це унікальний освітній формат, який дає змогу переосмислити поточні суспільні процеси, а також допомагає знайти шляхи вирішення найбільш актуальних проблем політики, економіки та соціальної сфери.

Цього року у рамках...

детальніше

Європейський Донбас: як комунікувати європейську інтеграцію на Донеччині та Луганщині

20 жовтня 2020 р. відбулася презентація аналітичного дослідження «Європейський Донбас: як комунікувати європейську інтеграцію на Донеччині та Луганщині». Проєкт був реалізований Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у співпраці із Центром «Нова Європа» та Центром сталого миру та демократичного розвитку.

Основною метою проєкту було знаходження об’єднуючих та конструктивних шляхів комунікації європейської інтеграції та Донеччині та Луганщині, особливо з огляду на суперечливе...

детальніше

Інклюзивний дизайн дитячих майданчиків

Тема інклюзивного дизайну дитячих майданчиків була у центрі уваги на онлайн-семінарі 21 жовтня 2020 року, який проводився у співпраці з Асоціацією людей з інвалідністю у Києві та Клубом людей з інвалідністю та їхніх друзів міста Дармштадта. Завдяки вдалому поєднанню презентацій, які не лише надавали інформацію про німецькі та українські норми та приписи, закони та стандарти у будівельному секторі, а і зосереджувались на практичних аспектах дизайну дитячих ігрових майданчиків, онлайн-захід швидко...

детальніше

Повернутися до соціального життя

20 жовтня 2020 року стартував проєкт, який має на меті допомогти у розв'язанні проблеми гендерної справедливості в межах однієї із найвразливіших груп населення. Жінки, що виховують дітей з інвалідністю, стикаються з великою кількістю соціальних, економічних, ментальних проблем. Під тиском щоденних зобов’язань та обставин здебільшого жінки відмовляються від власних амбіцій та право на соціально активне життя, віддаючи всі свої ресурси на реалізацію себе тільки в одній соціальній ролі – матері.

...

детальніше

Як сприяти формуванню культури інклюзії у суспільстві?

В основі демократичного суспільства лежить ідея рівності. Саме вона має спонукати людей до дій проти всіх форм дискримінації. Фестиваль «ІнклюзіON» 2020, що проходив у вересні у Харкові, мав на меті надати цій темі нових акцентів: Як сприяти формуванню культури інклюзії у суспільстві? Як підсилити розуміння цінності інклюзивного підходу до формування простору суспільних відносин? У фокусі цьогорічного фестивалю постали жінки як провайдери інклюзивних рішень у бізнесі, культурі та громадському...

детальніше

«ГІГ-Економіка та Права Працівників»

Напередодні відзначення Всесвітнього Дня Дій за Гідну Працю, 6 жовтня 2020р. Федерація профспілок України за сприяння Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провела круглий стіл на тему: «ГІГ-Економіка та Права Працівників».

У заході взяли участь представники профспілок, соціальних партнерів, центральних органів виконавчої влади, громадських організацій, науковці та працівники платформ. Зокрема, учасники круглого столу під час панельних дискусій обговорили наступні теми:

  • Діджиталіз...
детальніше

Концепція зовнішньої політики України: напрацювання експертів

6 жовтня 2020 року відбулася онлайн-презентація експертного документу «Концепція зовнішньої політики України». Проект впроваджувався Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у співпраці із Дипломатичною академією України при МЗС України та UA:Ukraine Analytica.

Робота над документом розпочалася ще у 2019 році, коли було напрацьовано експертні висновки щодо географічних напрямків зовнішньої політики України. У 2020 році акцент був зроблений на тематичних напрямках: економіка,...

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua