Архів заходів

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону "Про рекламу" щодо протидії дискримінації за ознакою статі"

Після прийняття рекламним співтовариством 10 років тому Стандарту недискримінаційної реклами за ознакою статі 10 вересня 2021 р. у Верховної Раді прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо протидії дискримінації за ознакою статі" (#3427).

Ми почали цю роботу 5 років тому й тепер в законодавстві є точні визначення:
"дискримінаційна реклама – реклама, що вміщує чи використовує твердження та/або зображення, які є дискримінаційними за ознаками раси, кольору шкіри,...

детальніше

6 вересня 2021 р. відбулася презентація посібника «Суд взаємодіє!»

Рада суддів України та ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні в проєкті «Суд людською мовою» провели презентацію посібника «Суд взаємодіє!».

Посібник підготовлений за результатами марафону для представників комунікаційних команд судів «Суд взаємодіє!», що проведений у 2020 році ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні в проєкті «Суд людською мовою». У його межах представникам комунікаційних команд судів запропонували...

детальніше

СД Кампус - це формат-бренд, перевірений часом!

За 6 років командою ВГО "СД Платформа" у партнерстві з регіональним представництвом Фонду ім.Ф.Еберта в Україні було успішно організовано та ефективно проведено понад 12 Кампусів, у яких взяли майже 600 прогресивних людей з різних куточків України.

СД Кампус - унікальний освітній формат, який дає змогу переосмислити поточні суспільні процеси, а також допомагає знайти шляхи вирішення найбільш актуальних проблем політики, економіки та соціальної сфери. Влітку цього року у рамках вже XIII СД Кампусу...

детальніше

Всеукраїнське опитування працюючих студентів щодо деяких аспектів трудових відносин

Питання запобігання дискримінації наразі залишається актуальним для України. Дискримінація на ринку праці проявляється у нерівних можливостях груп або окремих працівників, виділених за певною ознакою, при тому, що вони демонструють однакову з іншими продуктивність. Згідно дослідження, що було проведено ГО «Інститут громадянської освіти та праці» (ГО «ІГОП») у співпраці з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні видно, що такою групою стали працюючі здобувачі вищої освіти.

За...

детальніше

Перший табір активістів та активісток Донецької та Луганської областей «Відмова від вугілля»

12-15 серпня 2021 року у м. Святогірськ відбувся Перший табір активістів та активісток Донецької та Луганської областей «Відмова від вугілля». Організатори заходу, Центр екологічних ініціатив «Екодія», Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Осередок громадянського суспільства «Друкарня», відібрали до участі 14 активістів та активісток, яким не байдуже екологічне майбутнє свого регіону та країни в цілому.

Метою табору було познайомити учасників із світовими тенденціями та...

детальніше

«Безпечне робоче місце, виробниче середовище і трудова діяльність – основна місія профспілок!»

З 29 червня по 1 липня 2021 року, у м. Яремче (Івано-Франківська область) відбувся семінар для новообраних голів профкомів та профспілкового активу Профспілки АПК України на тему: «Безпечне робоче місце, виробниче середовище і трудова діяльність – основна місія профспілок!»

Організатори заходу: Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, глобальна профспілка IUF та Жіночий комітет Профспілки АПК України.

Експерти та запрошенні: Андрій Фіголь, координатор проектів МОП в Україні, Ксенія...

детальніше

“Що таке Школа соціального лідерства?”

Що таке Школа соціального лідерства?

Це місце для тих, в кого є критичне мислення,

Це джерело натхнення та імпульс для осмислення,

Проєктні ідеї та мрії про здійснення.

 

5 липня в 2021 року стартував останній етап проєкту «Школа соціального лідерства 2021». За плечима учасниць та учасників участь у конкурсі проєктних заявок, проходження онлайн навчання для набуття компетенцій, що допомогли ефективно втілити власні проєкти у життя.

Наразі учасниці та учасники діляться досвідом щодо...

детальніше

Діяльність профспілок в сучасних умовах та напрацювання стратегій роботи в постковідний період

2-4 червня 2021 року у м. Святогірськ (Донецька область) відбувся семінар для членських організацій IUF України на тему «Діяльність профспілок в сучасних умовах та напрацювання стратегій роботи в постковідний період». Захід спільно організовано Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні та національним координатором глобальної профспілки IUF.

Учасники: профспілковий актив ДП «Артемсіль», Кока-Кола, JTI-Кременчук, Філіп Морріс Україна, Донецької обласної організації профспілки АПК України.

...

детальніше

Механізми для забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у трудових відносинах

З 9 по 11 червня 2021 року в Чернігові відбувся семінар „Механізми для забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у трудових відносинах“. Семінар був організований представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у співпраці з профспілкою працівників оборонної промисловості України. Тренерки Людмила Шевченко, Лілія Гусечко та Ольга Денисова провели з учасниками та учасницями жваві дискусії та поділились своїми напрацюваннями у цій сфері.

У рамках семінару учасниці та учасники...

детальніше

Trade Union Trainer Camp 2021 (#TUTcamp2021)

З 10 по 13 червня 2021 року в Одесі відбувся літній табір для профспілкових лідерів, організований представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта та ГО «Інститут громадянської освіти та праці».

Метою було, серед іншого, опрацювати матеріал, що стосується новітніх підходів до соціальних медіа, стратегій спілкування та подальшого навчання дорослих, формування критичного мислення, використання командобудівних практик, ділових ігор. Окрім цього, особлива увага приділялася створенню мережі прогресивних...

детальніше

Бюро в Києві

04070 Україна, Київ
вул. Борисоглібська, 15А

+38 (044) 234 0038

mail(at)fes.kiev.ua