Архів заходів

12 Зимовий СД Кампус

СД Кампус - це формат-бренд, перевірений часом!

24 - 28 лютого 2021р. у мальовничих Карпатах, командою ВГО “СД Платформа” у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні було організовано та проведено вже 12 Зимовий Кампус для учасників з різних куточків України.

СД Кампус - унікальний освітній формат, який вже 6 років поспіль дає змогу прогресивній молоді переосмислити поточні суспільні процеси, а також допомагає знайти шляхи вирішення найбільш актуальних проблем політики,...

детальніше

Хакатон Прогресильних Викладачів

27 листопада 2020 року в Києві за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні відбувся Хакатон Прогресильних Викладачів. Захід проходив у онлайн форматі, проте команда організаторів мала можливість працювати офлайн.

Під час Хакатону, після короткого знайомства, команда організаторів разом із учасниками підсумували роботу Прогресильних протягом 2020 року. Учасники відзначили високий рівень активності та напрацювань.

Під час панельної дискусії «Як виживати освітянам у часи...

детальніше

Всеукраїнський форум “Енергонезалежні регіони України”

24 листопада 2020 року відбувся всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України». Форум був організований Державним агентством з енергозбереження та енергоефективності України у співпраці із Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та іншими партнерами. Форум зібрав велику кількість представників влади, бізнесу та громадянського суспільства з метою обговорення поточного стану справ у сфері енергетики й розвитку регіонів та шляхів підвищення енергоефективності,...

детальніше

Впровадження інклюзивності та універсального дизайну в міський простір

Впродовж осені 2020 року  Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у співпраці зі Спілкою громадських організацій людей з інвалідністю м. Києва проводило серію заходів з метою сприяння формуванню політики з впровадження інклюзивності та універсального дизайну в міський простір. Учасниками та учасницями заходу стали керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад Вінниччини.

Варто зазначити, що такі заходи...

детальніше

Супер-мама: повернутися до соціального життя

З посмішками на обличчях у слухачок та експерток, які брали участь у вебінарах протягом останніх місяців, закінчився проєкт, що мав на меті допомогти у розв'язанні проблеми гендерної справедливості в межах однієї із найвразливіших груп населення. Жінки, що виховують дітей з інвалідністю, намагалися знайти способи вирішення проблем та навчитися жити із соціальними, ментальними та економічними викликами.

Організатори вважають, що такі проєкти дають можливість конкретним людям знайти себе,...

детальніше

Майбутнє справедливого переходу в Україні: сприйняття в шахтарських містечках

19 листопада 2020 р. відбулася презентація соціологічного дослідження «Майбутнє справедливої трансформації в Україні: сприйняття в шахтарських містах». Дослідження серед мешканців 7 вугільних міст Донецької області було організовано Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Центром екологічних ініціатив «Екодія».

 

Соціологічне дослідження є відправною точкою для побудови процесу справедливої трансформації в Україні, під час якого потреби та думки місцевого населення будуть взяті...

детальніше

«Посилення ролі профспілок у забезпеченні справедливого переходу в процесі економічних трансформацій України"

25-26 листопада 2020 р. Незалежна профспілка гірників України (НПГУ) та Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ) за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні провели семінар на тему: «Посилення ролі профспілок у забезпеченні справедливого переходу в процесі економічних трансформацій України".

В рамках цього заходу відбулася дискусія «Реформування вугільної галузі України: проблеми, виклики та можливості». Під час обговорення трансформацій вітчизняної вугільної...

детальніше

СД Кампус

СД Кампус - це формат-бренд, перевірений часом!

За 5 років командою СД Платформи у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні було організовано та проведено 10 Кампусів, у яких взяли участь понад 500 прогресивних людей з різних куточків України.

СД Кампус – це унікальний освітній формат, який дає змогу переосмислити поточні суспільні процеси, а також допомагає знайти шляхи вирішення найбільш актуальних проблем політики, економіки та соціальної сфери.

Цього року у рамках...

детальніше

Європейський Донбас: як комунікувати європейську інтеграцію на Донеччині та Луганщині

20 жовтня 2020 р. відбулася презентація аналітичного дослідження «Європейський Донбас: як комунікувати європейську інтеграцію на Донеччині та Луганщині». Проєкт був реалізований Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у співпраці із Центром «Нова Європа» та Центром сталого миру та демократичного розвитку.

Основною метою проєкту було знаходження об’єднуючих та конструктивних шляхів комунікації європейської інтеграції та Донеччині та Луганщині, особливо з огляду на суперечливе...

детальніше

Інклюзивний дизайн дитячих майданчиків

Тема інклюзивного дизайну дитячих майданчиків була у центрі уваги на онлайн-семінарі 21 жовтня 2020 року, який проводився у співпраці з Асоціацією людей з інвалідністю у Києві та Клубом людей з інвалідністю та їхніх друзів міста Дармштадта. Завдяки вдалому поєднанню презентацій, які не лише надавали інформацію про німецькі та українські норми та приписи, закони та стандарти у будівельному секторі, а і зосереджувались на практичних аспектах дизайну дитячих ігрових майданчиків, онлайн-захід швидко...

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua