Архів заходів

«Smart Ukraine: цифрові технології для розвитку міст»

24 квітня 2019 року у Києві відбулася конференція «Smart Ukraine: цифрові технології для розвитку міст».

детальніше

«Як налагодити діалог суду та громади?»

24 квітня 2019 року в рамках вебінару відбулась презентація посібника «Як налагодити діалог суду та громади?» (http://library.fes.de/pdf-files/bueros/ukraine/15253.pdf).

Ідея написання посібника для прес-служб судів, виникла завдяки співпраці ГО «Вектор прав людини», Ради суддів України, прес-служби органів суддівського самоврядування в Україні та Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, в рамках якої було проведено серії тренінгів під назвою «Комунікативні інструменти в роботі...

детальніше

«Розробка нормативної бази для розгортання впровадження дуальної форми здобуття освіти у вищу школу України»

14 травня 2019 року відбулась чергова зустріч представників ВНЗ України та Роботодавців задля розробки інструментів розгортання системи дуальної форми здобуття освіти.

З 2013 року Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні популяризує та сприяє запровадженню дуальної освіти в українську систему вищої освіти, зокрема, розробку  Концепції  підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, яку було затверджено Кабінетом Міністрів України у 2018 році.

У 2019 році вже відбувся ряд...

детальніше

Презентация исторического исследования «Белорусское социалистическое движение и белорусская государственность»

26 апреля в Минске прошла презентация исторического исследования «Белорусское социалистическое движение и белорусская государственность» («Беларускі сацыялістычны рух і беларуская дзяржаўнасць»). В исследовании рассматривается роль социал-демократии в течение краткого периода номинально независимой Белорусской Народной Республики между 1918 и началом 1920-х годов. Проект включен в региональный контекст аналогичных исследований во многих странах региона. Данные научные работы проясняют...

детальніше

Українська призма: зовнішня політика України

10 квітня 2019 року відбулася презентація результатів дослідження «Українська призма: зовнішня політика України 2018».

детальніше

5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі"

12 квітня 2019 р. Держенергоефективності у співпраці із Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та іншими партнерами провели головну подію року у сфері енергоефективності - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі".

детальніше

Презентація дослідження “Оцінка галузевого впливу Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС”

1 березня 2019 р. в Києві було представлено дослідження впливу Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС на окремі галузі української промисловості. Дослідження було проведене ГО «Democracy House» у партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні. Експерти «Democracy House» Василь Поворозник та Олена Баженова представили огляд використаних методів та ключові результати дослідження, а також окреслили відповідні можливості розвитку торговельних відносин між Україною та ЄС.

...

детальніше

Перший український студентський конкурс "ДЖАЗ" (JAZZ)

З 4 по 6 березня 2019 року в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка відбувся перший український студентський конкурс з міжнародних відносин "ДЖАЗ". Організатором заходу виступили Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС України. Студенти шести українських університетів, які брали участь у конкурсі, змогли протягом трьох конкурсних днів продемонструвати свої знання та аналітичні навички.

Команди...

детальніше

Минские встречи у камина: Карстен Фойгт и участники «Форума молодых лидеров»

В рамках серии «встреч у камина» немецкий политик Карстен Фойгт принял приглашение Фонда Фридриха Эберта и встретился с участниками Форума молодых лидеров в Минске

детальніше

Німецька модель підготовки поліцейських: кращі практики

26-28 лютого 2019 в рамках партнерства Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта та Академії патрульної поліції відбувся семінар із обміну досвідом методистів та викладачів Академії та Університету поліції Федеральної землі Бранденбург.

Професор кафедри конституційного права та європейського права Ральф Аллевельдт та професор кафедри кримінально-процесуального права Гвідо Фікеншер поділилися з учасниками та учасницями баченням сучасних підходів до підготовки поліцейських у ФРН, забезпечення...

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua