Архів заходів

"Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень"

15 грудня 2017 року відбувся завершальний захід «Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень» у м. Одеса. В рамках проекту Держенергоефективності у співпраці із Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Проектом GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України» було проведено 11 заходів для представників місцевої влади у містах Луцьк, Чернівці, Одеса, Ужгород, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Суми, Тернопіль, Сєверодонецьк, Хмельницький.

детальніше

Україна та Молдова: співпраця, взаємозалежність, суперництво

Завершився проект «Україна та Молдова: співпраця, взаємозалежність, суперництво». Проект був спрямований на оцінку українсько-молдовських стосунків, вивчення найбільш чутливих питань двосторонніх відносин, ключових історій успіху та можливостей розробки стратегій взаємовигідного співробітництва для обох країн. Організаторами виступили Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Рада зовнішньої політики «Українська призма».

детальніше

Курс «Права людини мовою документального кіно»

6 грудня 2017 року закінчився позанавчальний освітній курс «Права людини мовою документального кіно», який протягом осені проводила Київська школа прав людини та демократії (Центр громадянських свобод) разом із Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта та Міжнародним кінофестивалем документального кіно про права людини Docudays UA.

детальніше

Національний експертний форум «У пошуках рівноваги»

28 листопада 2017 року у Києві відбувся Національний експертний форум «У пошуках рівноваги». Форум є комунікаційним майданчиком, на якому збираються провідні українські та європейські експерти, відповідальні за прийняття рішень, визначення державної політики спеціалісти та політики. В рамках експертних дискусій спікери разом із учасниками аналізують ситуацію та вдаються до пошуку рішень для тих викликів, з якими зіштовхується Україна у світі, що змінюється. Організаторами Форуму стали Інститут...

детальніше

Активних громадян навчили здійснювати громадський контроль за комунальними підприємствами

Комунальні підприємства в Україні часто надають критично важливі послуги жителям міст, наприклад, водопостачання та водовідведення, централізоване теплопостачання, перевезення чи навіть ритуальні послуги. Тільки у містах обласних центрах України загалом створено 807 діючих комунальних підприємств. Наприклад, в Чернівцях 32, Тернополі 19, Хмельницькому 35, а в Житомирі 64, в Києві більше 100. Проте на відміну від органів місцевого самоврядування, діяльність комунальних підприємств переважно...

детальніше

Унікальна навчальна платформа - про жінок та для жінок

СД Платформа та Фонд Фрідріха Еберта в Україні створили унікальну навчальну платформу - про жінок та для жінок.

детальніше

„Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством”

Протягом 2017 року Представництво Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні в партнерстві із Міністерством соціальної політики України та Індустріальним Гендерним Комітетом з Реклами провели серію семінарів: „Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством” у 7 областях України.

детальніше

Впровадження гендерної політики: кращі практики Німеччини

9-13 жовтня 2017 представники\ці Міністерства соціальної політики України, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та неурядових організацій, які займаються питаннями забезпечення гендерної рівності, відвідали Берлін в рамках інформаційного візиту "Впровадження ґендерної рівності на практиці".

детальніше

Україна та Молдова: співпраця, взаємозалежність, суперництво

29 вересня 2017 року у м. Кишинеу відбувся другий експертний круглий стіл, спрямований на оцінку українсько-молдовських стосунків, вивчення найбільш чутливих питань двосторонніх відносин, ключових історій успіху та можливостей розробки стратегій взаємовигідного співробітництва для обох країн. Організаторами виступили Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Рада зовнішньої політики «Українська призма».

детальніше

Тренінг з Моделювання парламенту

23-24 вересня Фонд Фрідріха Еберта в партнерстві з СД Платформою.провели тренінг з Моделювання парламенту. Ініціатива вже відбулась в Івано-Франківську, Рівному та Харкові.

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua