Архів заходів

Тренінг для викладачів

28-30 серпня у м. Києві за підтримки Предстаництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні відбувся перший в 2020 році ТоТ: Тренінг для викладачів! 

ТоТ (Тraining of Тrainers) — це унікальний формат неформальної прокачки викладачів та можливість прокачати свої знання про інтерактивні інструменти викладання.

ТоТ — це формат 40% теорії та 60% практики, який мотивує розвиватися. Практичні завдання під час тренінгу виводять із зони комфорту навіть викладачів зі стажем.

ТоТ — це робота над особистим...

детальніше

Впровадження інклюзивного дизайну в міський простір

3 вересня 2020 року Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Спілка громадських організацій людей з інвалідністю м. Києва провели перший із серії заходів  для керівників департаментів та підрозділів Вінницької ОДА з питань впровадження інклюзивного дизайну в міський простір.  Відкриваючи захід, Наталя Заболотна, заступниця голови Вінницької ОДА, зазначила,  що створення безбар’єрних умов стосується не лише осіб із інвалідністю, але й створює комфортні умови життя для всіх членів...

детальніше

Україна та Азовське море: критичне місце в економіці, безпекова та екологічна проблема та предмет суперечки в міжнародному праві

17 липня 2020 року Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта разом з ГО «Донбаські ворота» ініціювало експертну дискусію, яка мала на меті оцінити та обміркувати економічну, екологічну та безпекову ситуацію в Азовському морі. Для цього до дискусії було запрошено провідних українських та міжнародних експертів, а також представників державних органів влади. Оксана Золотарьова, заступниця Директора департаменту з міжнародного права Міністерства закордонних справ України, розповіла про ініціювання...

детальніше

Другий Літній табір для профспілкових тренерів та модераторів «Trade Union Trainers’ Camp»

5-8 серпня 2020 р. у Навчально-методичному профспілковому центрі міста Чернігова відбувся другий Літній табір для профспілкових тренерів та модераторів «Trade Union Trainers’ Camp»! Захід організовано Молодіжною радою Федерації професійних спілок України за підтримки представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. 30 активних учасників та учасниць табору протягом чотирьох днів мали насичену програму з теоретичних і практичних секцій за темами:

  • Публічні виступи;
  • Особистий імідж викладача;

...

детальніше

«Політична прокачка Digital WO+MEN»

8-9 серпня 2020 у м. Вінниця відбувся захід «Політична прокачка Digital WO+MEN». Основною метою Прокачки було удосконалення й покращення знань, умінь і навичок жінок у роботі в соціальних мережах і публічних виступах. 9 серпня відбулась внутрішня зустріч активу Жіночого лобі, метою якої було напрацювання й розробка тактичних кроків організації, напрацювання кампаній.

Зокрема, виступ спікерки Діани Шторм (Васюти) розкрив особливості особистого бренду, його роль та функції для жінок у залученні...

детальніше

Дуальна форма здобуття освіти в Україні

28-30.07.2020 Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в партнерстві із Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти провели зустріч представників закладів освіти та роботодавців, а також експертів з питання адаптації дуальної форми здобуття освіти (ДФЗО) в Україні.

Експертна група обговорила аналітичний звіт за результатами першого року проведення експерименту із запровадження пілотного проєкту у закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною...

детальніше

Хакатон місцевих ініціатив

2-5 липня у Львівській області пройшов Хакатон місцевих ініціатив за участі активістів СД Платформи та запрошених спікерів. Захід організовано за підтримки Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Учасники мали змогу дізнатися про можливі правила гри напередодні проведення місцевих виборів, проаналізувати спроможності організації за новим методом Canva та визначити, яким чином соціал-демократи можуть резонувати у політичному просторі. 

Результатом проведення заходу стала розробка...

детальніше

«Стосується кожного: загрози законопроєкту «Про працю»

2 липня 2020 р. відбулася онлайн-дискусія на тему: «Стосується кожного: загрози законопроєкту «Про працю» спільно організована Конфедерацією вільних профспілок України та Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні. У заході вяли участь Михайло Волинець, голова КВПУ, народний депутат; Володимир Давиденко, керівник юридичної служби КВПУ; Олеся Брязгунова, міжнародний секретар КВПУ, Георгій Сандул, директор НГО «Трудові ініціативи»; Сергій Кондрюк, експерт, помічник-консультант М. Волинця.

У...

детальніше

Проєкт із популяризації, адаптації та впровадження дуальної форми здобуття освіти

Починаючи з 2014 року у співпраці із Міністерством освіти і науки України, Українською Асоціацією Маркетингу та Представництвом Фонду ім.Фрідріха Еберта реалізується проєкт із популяризації, адаптації та впровадження дуальної форми здобуття освіти. Партнерами проєкту стали  Федерація металургів та Федерація роботодавців України, Науково-методичний центр ВФПО та широке коло роботодавців й закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Основними досягненнями проекту є розробка та прийняття...

детальніше

Онлайн-дискусія: «Заходи з безпеки та охорони праці на робочому місці під час пандемії COVID-19»

10 червня 2020 р. відбулася онлайн-дискусія: «Заходи з безпеки та охорони праці на робочому місці під час пандемії COVID-19», організована Конфедерацією вільних профспілок України за підтримки Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні. 

Під час дискусії обговорювалися виклики, механізми та найкращі практики з охорони праці під час пандемії  COVID-19. Головний технічний інспектор КВПУ Сергій Сименко розповів про необхідність забезпечення профілактики на робочому місці, права працівників на...

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua