Архів заходів

Презентація дослідження “Оцінка галузевого впливу Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС”

1 березня 2019 р. в Києві було представлено дослідження впливу Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС на окремі галузі української промисловості. Дослідження було проведене ГО «Democracy House» у партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні. Експерти «Democracy House» Василь Поворозник та Олена Баженова представили огляд використаних методів та ключові результати дослідження, а також окреслили відповідні можливості розвитку торговельних відносин між Україною та ЄС.

...

детальніше

Перший український студентський конкурс "ДЖАЗ" (JAZZ)

З 4 по 6 березня 2019 року в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка відбувся перший український студентський конкурс з міжнародних відносин "ДЖАЗ". Організатором заходу виступили Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС України. Студенти шести українських університетів, які брали участь у конкурсі, змогли протягом трьох конкурсних днів продемонструвати свої знання та аналітичні навички.

Команди...

детальніше

Минские встречи у камина: Карстен Фойгт и участники «Форума молодых лидеров»

В рамках серии «встреч у камина» немецкий политик Карстен Фойгт принял приглашение Фонда Фридриха Эберта и встретился с участниками Форума молодых лидеров в Минске

детальніше

Німецька модель підготовки поліцейських: кращі практики

26-28 лютого 2019 в рамках партнерства Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта та Академії патрульної поліції відбувся семінар із обміну досвідом методистів та викладачів Академії та Університету поліції Федеральної землі Бранденбург.

Професор кафедри конституційного права та європейського права Ральф Аллевельдт та професор кафедри кримінально-процесуального права Гвідо Фікеншер поділилися з учасниками та учасницями баченням сучасних підходів до підготовки поліцейських у ФРН, забезпечення...

детальніше

7-ий Київський безпековий форум для молоді

З 21 по 22 лютого у Києві відбувся 7-ий Київський безпековий форум для молоді.

детальніше

Конференция в Минске по случаю празднования 100-летия белорусской дипломатии

22 февраля 2019 года в сотрудничестве с Белорусским государственным университетом Фонд им. Фридриха Эберта организовал конференцию, посвященную теме «Беларусь в меняющемся мире - история и современность».

детальніше

Hard talk: зовнішня політика України поза ЄС і НАТО

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Дипломатична академія України ім. Г. Удовенко та UA: Ukraine Analytica провели 25 січня 2019 року конференцію «Hard talk: зовнішня політика України поза ЄС і НАТО». В межах двох панелей учасники обговорювали сучасний стан справ та перспективи зовнішньої політики України поза ЄС та НАТО. Після обговорення пріоритетів зовнішньої політики України основними спікерами до дискусії долучилися присутні експерти та дипломати.

детальніше

Повышение организационного потенциала белорусских профсоюзов

Поддержка и сотрудничество с профсоюзными организациями – одна из ключевых задач Фонда им. Фридриха Эберта, поскольку защита трудовых прав и интересов работников является одним из основных демократических прав человека. В этом году работа Фонда в Беларуси была сконцентрирована, среди прочего, на повышении организационного потенциала белорусских профсоюзов, на консультациях при позиционировании для участия в социально-экономических дебатах, а также на дискуссиях в сфере политики обеспечения...

детальніше

Зеленая экономика и устойчивое развитие

В 2018 году в Беларуси были проведены два тематических семинара на тему «Зеленая экономика и устойчивое развитие».

Эти мероприятия объединила общая цель – ознакомить участников с передовыми практиками и технологиями в сфере устойчивого развития и зеленой экономики соседних стран и Германии, а также инициировать дискуссии для создания возможностей доступа к данным практикам и технологиям у белорусской общественности.

Фокус внимания первого семинара был направлен на понимание...

детальніше

Впровадження інклюзивних підходів в системі вищої освіти - досвід Німеччини

12 - 15 листопада 2018 року Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні організував навчальний візит на тему «Впровадження інклюзивних підходів в системі вищої освіти -досвід Німеччини» для професорсько-викладацького складу Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» та представників Міністерства освіти й науки України.  Протягом чотирьох днів делегація зустрілася із представниками університетів, шкіл, громадських організацій та органів державної влади та ознайомилася із підходами до...

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua