Архів заходів

7 Національний експертний форум «Точки зростання»

Регіональне Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні разом із Інститутом Горшеніна провели 7 Національний експертний форум «Точки зростання» 15 червня 2017 року.

детальніше

Міжнародний круглий стіл «Питання безпеки людини в контексті реформування безпекового сектору країн Східної Європи»

8 червня 2017 року Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві із Благодійним Фондом «Ініціатива з дослідження східноєвропейської безпеки» було проведено міжнародний круглий стіл «Питання безпеки людини в контексті реформування безпекового сектору країн Східної Європи».

детальніше

Упровадження дуальної освіти у ВНЗ потребує більшої підтримки роботодавців

В українських вишах упроваджуватимуть дуальну систему освіти, що матиме цикли теоретичного і практичного навчання.

детальніше

10 ювілейний Київський Безпековий Форум

6-7 квітня 2017 року відбувся 10 ювілейний Київський Безпековий Форум. Захід було організовано Фондом «Відкрий Україну» разом із Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та іншими партнерами.

детальніше

Дилеми співпраці Україна – Туреччина: між цінностями та національними інтересами

Співпраця із Туреччиною, морським сусідом України, членом НАТО, країною, що вже довгий час має статус кандидата у члени ЄС та веде перемовини щодо вступу в ЄС, а окрім того стратегічно важливим торгівельним партнером України стала предметом обговорення під час експертних дебатів 14 квітня 2017 року, що були проведені Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Радою зовнішньої політики Українська Призма. Дебати, що зібрали широке коло зацікавлених експертів були покликані оцінити...

детальніше

При МОН працюватиме робоча група з упровадження дуальної освіти у вищу школу України

Учасники проекту ««Впровадження елементів системи дуальної освіти у ВНЗ України задля підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці» взяли участь у формуванні Робочої групи при МОН.

детальніше

Міжнародна конференція «25 років українсько-білоруського діалогу: перспективи відносин в часи викликів»

8 листопада 2016 року Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві із Радою зовнішньої політики «Українська Призма» , Дипломатичною академією України при МЗС України, Посольством Республіки Білорусь в Україні було проведено міжнародну конференцію «25 років українсько-білоруського діалогу: перспективи відносин в часи викликів».

детальніше

Соціальна активність: білоруси переймають досвід

Українські громадяни займають активну позицію у розбудові своєї держави. А яка ситуація в Білорусі?

детальніше

Суди навчать використовувати нові інструменти комунікації

7 липня 2016 року о 12:15 у прес-центрі судової влади України за адресою: м. Київ, вул. Липська, 18/5 відбудеться прес-брифінг, де презентують нову навчальну програму для прес-секретарів судів України та нові інструменти в комунікації судів з громадськістю та журналістами.

детальніше

Українська делегація відвідала Брюссель для участі в програмі "Зона вільної торгівлі та процес реформ в Україні".

На запрошення Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в ЄС з 27 по 30 червня 2016 року українська делегація відвідала Брюссель для участі в програмі "Зона вільної торгівлі та процес реформ в Україні".

детальніше

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua