Міжнародна конференція

"ЄВРО-2012: Кампанія гідної праці. Шанс для будівельників - отримати гідні умови праці, шанс для профспілки - стати сильнішою".
Київ, 27-28 квітня 2010 р.

Під такою назвою 27-28 квітня у Києві відбулася міжнародна конференція, що була організована Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів. Це був уже третій захід в рамках започаткованого  у 2009 році однойменного проекту. У конференції взяли участь представники профспілок з організацій, які працюють на будівельних об'єктах ЄВРО-2012, а також їхні польські колеги з профспілок "Солідарнощ" і "Будовляни". Своїм досвідом використання великих спортивних подій для покращення умов праці та залучення працівників до профспілок поділилися їхні колеги зі Швеції, Нідерландів та Швейцарії.
Під час дискусій відбувся обмін досвідом щодо налагодження співпраці профспілкових організацій з адміністрацією будівельних компаній, державними структурами, що причетні до організації цієї події, а також із зацікавленими громадськими організаціями. Ключовим ядром дискусій стало питання  активізації профспілок щодо дотримання роботодавцями стандартів з  охорони праці та покращення умов праці працюючих, а також використання сприятливих умов для організації нових профспілок. Завдяки активній участі у цьому проекті Європейської федерації будівельників та деревообробників проекту "ЄВРО-2012: Кампанія гідної праці" вдалося отримати також підтримку  з боку УЄФА.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Європейський Донбас: як комунікувати європейську інтеграцію на Донеччині та Луганщині

Катерина Зарембо

Кращі практики інклюзії

Марія Ясеновська, Олена Зіненко

Концепція зовнішньої політики України

Євгенія Габер, Сергій Корсунський, Ганна Шелест