Запобігання та протидія дискримінації працюючих студентів на робочому місці

Вчора відбулись зйомки чергових відеороликів в рамках анонсованого проєкту  "Запобігання та протидія дискримінації працюючих студентів на робочому місці" До участі у зйомках долучились партнери та партнерки проєкту, волонтери та активісти із профспілок.

Під час роботи над цією частиною проєкту учасники та учасниці ще раз переконались у тому, що не всі працюючі студенти знають свої права, а також не завжди розуміють, що зазнають утиску та дискримінації під час конфліктних ситуацій із колегами або роботодавцем.

У відео, що вийдуть у світ найближчим часом, розробниками проєкту було, так би мовити, використано матеріали із життя. Кожне відео супроводжується коментарем та порадами Володимира Ковальчука, юриста-практика, викладача Підприємства «Навчально – методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

Сподіваємось, що анонсований проєкт допоможе молодим працівникам знайти такі робочі місця, де вони не зазнаватимуть утиску, отримають можливість розвитку, гідну оплату та безпечні умови праці.

Щиро дякуємо учасникам та учасницям вчорашньої зйомки, а також партнерським організаціям -

ГО «Інститут громадської освіти та праці» та Профспілці працівників освіти і науки України за гарні ідеї і творчий підхід!

Бюро в Києві

04070 Україна, Київ
вул. Борисоглібська, 15А

+38 (044) 234 0038

ukraine(at)fes.de