Ініціативи, що направлені на допомогу працюючим студентам

Не секрет, що сучасні студенти часто змушені поєднувати здобуття освіти з роботою чи підробітком. Але чи знають студенти свої трудові права? Чи захищені вони від утисків та дискримінації на своєму першому робочому місці. Чи розуміють, як себе захистити?

Для пошуку відповідей на ці питання спільно з ГО «Інститут громадської освіти та праці» було розроблено інформаційно-просвітницький проєкт «Запобігання та протидія дискримінації працюючих студентів на робочому місці». Ініціативу буде реалізовано впродовж 2022 року разом із профспілкою працівників освіти і науки України та залученням представників органів державної влади, які наділені відповідними повноваженнями в рамках цілей і завдань проєкта.

Проєктом передбачено проведення низки заходів, серед яких – регіональні вебінари та тренінги, воркшопи, квізи, консультації та всеукраїнська конференція. Паралельно йде робота над медійною продукцією (відеороликами, плакатами, пам’ятками), яка допоможе працюючій молоді зрозуміти і запам’ятати механізми та алгоритми захисту своїх прав. Перше відео із передбаченої серії можна переглянути тут:

youtu.be/-BktuoS0Wgk

До участі в заходах проєкту запрошуються студенти/ки, які поєднують здобуття освіти з роботою, а також профспілкових лідерів/ок та активістів/ок з усіх регіонів України.

За детальною інформацією звертайтесь: margarita.litvin@fes.de

 

Бюро в Києві

04070 Україна, Київ
вул. Борисоглібська, 15А

+38 (044) 234 0038

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke