Управління житловим фондом. Від теорії до практики

19 жовтня 2021 р. в рамках Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства – 2021» відбувалась конференція «УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ. ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ», який щорічно організовує Міністерством розвитку громад та територій України.

Одна з панелей, підготовлена у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та з ГС «Експертна Міжгалузева Асоціація України» (ЕМАУ), була присвячена презентації «Дослідження стану формування інститут управителя багатоквартирного будинку в Україні». Дослідження проводилось з метою вивчення стану розвитку інституту управителя багатоквартирного будинку, кращих практик та проблем, з якими стикаються управителі та управляючі компанії, а також виявлення ставлення та рівня довіри населення до такої форми управління й вивчення досвіду співпраці співвласників БКБ з управителями/управляючими компаніями.

Розвиток і реформування житлової сфери є одним з важливих напрямів соціально-економічних перетворень в Україні. На теперішній час головною метою реформування житлово-комунального господарства є модернізація галузі, в тому числі через запровадження ефективних форм управління в житловій сфері.

Дослідження стану формування інституту управителя багатоквартирного будинку в Україні

Бюро в Києві

04070 Україна, Київ
вул. Борисоглібська, 15А

+38 (044) 234 0038

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

 

Сборник "100 историй женщин и девочек с войны России против Украины". Том II

Е. Бучинская, Е. Давликанова, И. Лылык, О. Яшкина

Сборник "100 историй женщин и девочек с войны России против Украины". Том I

Е. Бучинская, Е. Давликанова, И. Лылык, О. Яшкина

Стратегічні комунікації для безпекових і державних інституцій: практичний посібник

О. Заруба, С. Череватий, О. Акульшин, Л. Компанцева