Управління житловим фондом. Від теорії до практики

19 жовтня 2021 р. в рамках Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства – 2021» відбувалась конференція «УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ. ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ», який щорічно організовує Міністерством розвитку громад та територій України.

Одна з панелей, підготовлена у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та з ГС «Експертна Міжгалузева Асоціація України» (ЕМАУ), була присвячена презентації «Дослідження стану формування інститут управителя багатоквартирного будинку в Україні». Дослідження проводилось з метою вивчення стану розвитку інституту управителя багатоквартирного будинку, кращих практик та проблем, з якими стикаються управителі та управляючі компанії, а також виявлення ставлення та рівня довіри населення до такої форми управління й вивчення досвіду співпраці співвласників БКБ з управителями/управляючими компаніями.

Розвиток і реформування житлової сфери є одним з важливих напрямів соціально-економічних перетворень в Україні. На теперішній час головною метою реформування житлово-комунального господарства є модернізація галузі, в тому числі через запровадження ефективних форм управління в житловій сфері.

Дослідження стану формування інституту управителя багатоквартирного будинку в Україні

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua