Презентація посібника «Суд взаємодіє!»

Запрошуємо на презентацію посібника «Суд взаємодіє!», що відбудеться у онлайн форматі 6 вересня об 11:00. Орієнтовна тривалість – 120 хв.

Посібник підготовлений за результатами марафону для представників(-ць) комунікаційних команд судів «Суд взаємодіє!», що проведений у 2020 році ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні в проєкті «Суд людською мовою». У його межах представникам(-цям) комунікаційних команд судів запропонували описати найуспішніші та найбільш цікаві на їхній погляд практики комунікаційної та просвітницької діяльності. Роботи учасників(-ць) Марафону  проаналізовані та їх об’єднано у посібник експертами(-ками) ГО «Вектор прав людини» та Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні з методичними рекомендаціями по проведенню комунікаційних та просвітницьких активностей. Видання посібника також підтримано Радою суддів України, Вищою радою правосуддя та Національною школою суддів України.

Захід буде цікавим для представників та представниць комунікаційних команд судів або пресслужб судів, інших державних органів, а також громадського сектору, які займаються питаннями комунікації.

Під час заходу ви зможете

  • ознайомитись з поглядом представників(-ць) органів судової влади та установ на подальший розвиток комунікаційної та просвітницької діяльності судів;
  • дізнатись про цікаві практики комунікаційної та просвітницької діяльності судів;
  • обмінюватися досвідом установи/організації, яку представляєте.


Спікери та спікерки заходу:

Реєструйтесь на презентацію до 5 вересня за посиланням https://bit.ly/3zwFtZz Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Чекаємо вас на презентації!

Запрошуємо долучитись до Facebook-події: https://fb.me/e/4V9yNHDZI та поширити анонс (https://www.facebook.com/hrvector.org/photos/a.1060276457389567/4291875600896287/ або http://hrvector.org/podiyi/21-08-31-6-1100).
З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com

Вебінар проводиться ГО «Вектор прав людини» у співпраці з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Рекомендації щодо впровадження доступності та інклюзивності дитячих ігрових майданчиків

Ворона Олександр, Родін Костянтин, Шкуро Валентина

Екологічні тренди в Україні: погляд громадян

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Національні дорадчі групи в торговельних угодах ЄС: чи є рух вперед?

Дебора Мартенс, Діана Потьомкіна, Ян Орбі