"Школа профспілкових лідерок 2.0: шторм змін"

В умовах поширення COVID-19 та запровадження карантинних заходів жінки виявилися найбільш вразливими перед зовнішніми загрозами. Профспілки нараховують в своїх лавах численну кількість жінок. 12-14 березня у м. Львів відбулася "Школа профспілкових лідерок 2.0: шторм змін" для зміцнення спроможності молодих профспілковиць шляхом удосконалення їх м’яких навичок в умовах пандемії. Захід організовано молодіжною радою Запорізької облпрофради та ГО “Інститут розвитку демократії та регіональних ініціатив” у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Мета ініціативи - створити дружній простір для навчання та розвитку профспілкових членкинь, здатних до виявлення активної позиції та захисту своїх прав, що сприятиме зміцненню жіночого руху в профспілках. Учасниці взяли участь в інтерактивному тренінгу, наповненому змістовними панельними дискусіями та практичними кейсами від досвідчених тренерів та спікерів.

“Школа профспілкових лідерок 2.0: шторм змін” вже вдруге стала місцем для пошуку прогресивних ідей та реалізації ініціатив жінок з профспілок працівників атомної промисловості, освіти і науки, агропромислового комплексу, будівництва і промисловості будівельних матеріалів, геології, геодезії та картографії, харчової промисловості.

Жінки отримали комплекс знань щодо неспеціалізованих, надпрофесійних навичок, які відповідають за успішні відносини в профспілковому середовищі. Окремо були представлені блоки: жінка в умовах епідемії; напрямки діяльності профспілки в кризових умовах; вплив та управління в команді; корпоративний PR та репутація в епоху кризового менеджменту; ментальна гнучкість та стресостійкість в умовах викликів, інтерактивні вправи та ігри. Продовження ініціативи планується й надалі.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Екологічні тренди в Україні: погляд громадян

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Українська призма: Зовнішня політика 2020. Аналітичне дослідження

к. політ. н. Бурейко Надія, Максак Геннадій, к. політ. н. Шелест Ганна

Посібник для суддів: Особливості розгляду справ про порушення законодавства про рекламу в частині дискримінації за ознаками статі

Надія Стефанів, Ірина Лилик, Мирослава Бабак, Олена Давліканова, Тетяна Стрелець, Ірина Желтобрюх