Супер-мама: повернутися до соціального життя

З посмішками на обличчях у слухачок та експерток, які брали участь у вебінарах протягом останніх місяців, закінчився проєкт, що мав на меті допомогти у розв'язанні проблеми гендерної справедливості в межах однієї із найвразливіших груп населення. Жінки, що виховують дітей з інвалідністю, намагалися знайти способи вирішення проблем та навчитися жити із соціальними, ментальними та економічними викликами.

Організатори вважають, що такі проєкти дають можливість конкретним людям знайти себе, повернутись до соціального життя, відновити свої життєві плани та мрії. Цінність таких заходів полягає також і в тому, що учасниці мають можливість суттєво покращити свій психологічний стан, отримати поштовх для оволодіння необхідними вміннями та навичками у тих сферах, які були для них досі бажаними, але недосяжними.

Заходи було проведено в режимі онлайн. Разом із українськими та міжнародними експертками учасниці говорили про повернення до активного життя, планування, пошуки роботи, про розвиток громадської активності та залучення допомоги.

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні разом із ГО "Соціальна перспектива" щиро вдячні всім учасницям цього проєкту та сподіваються, що завдяки таким зустрічам у нашому суспільстві буде більше успішних, щасливих та самореалізованих жінок. 

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Сценарій і тренди 2021: міжнародна політика

Сергій Герасимчук, Ганна Шелест

Комісія зі встановлення правди: міжнародний досвід та реалії України

Сергій Кіщенко

Посібник для керівників державної служби

Юлія Лихач (кер. авт. колективу), Марина Канавець, Роман Попов, Анжела Малюга, Наталія Шамрай, Сергій Гербеда, Андрій Мацокін, Наталя Чермошенцева, Сергій Селіванов, Наталія Щербак, Вікторія Дівак, Ганна Третяченко, Юлія Єрченко, Мар´яна Постоловська, Оксана Бутенко, Людмила Михалик