СД Кампус

СД Кампус - це формат-бренд, перевірений часом!

За 5 років командою СД Платформи у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні було організовано та проведено 10 Кампусів, у яких взяли участь понад 500 прогресивних людей з різних куточків України.

СД Кампус – це унікальний освітній формат, який дає змогу переосмислити поточні суспільні процеси, а також допомагає знайти шляхи вирішення найбільш актуальних проблем політики, економіки та соціальної сфери.

Цього року у рамках вже XI-го СД Кампусу 25 випускників попередніх Кампусів зібралися у м. Східниця Львівської області з 4 по 8 листопада для підведення підсумків та визначення подальшої стратегії розвитку, включаючи створення мережі випускників SD Alumni.

Протягом чотирьох днів активного брейншторму учасники аналізували політичні партії України та інших держав світу, а також методи, якими соціал-демократи долають кризи. Упродовж усього заходу учасники неодноразово наголошували про важливість залучення молоді до політичних реалій нашої держави та вагомість розвитку політичної культури.

У рамках програми було прокачано навички підготовки якісного контенту, створення відео, формування команди, роботи на камеру та SWOT аналізу. Учасники аналізували як краще подавати матеріал та пробували себе у ролі тренерів вже для наступних Кампусів у 2021 році.

Головними напрацюваннями стали нові теми, програми, мото та промовідео наступних Кампусів, а також візія створення та функціонування мережі випускників СД Кампусу / SD Alumni. Чекаємо на продовження далі!

Захід під назвою SD Campus Alumni відбувся завдяки співпраці ВГО “СД Платформа” та Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні із дотриманням усіх карантинних вимог.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

 

Застосування гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі

Маріанна Колодій, Оксана Кисельова, Наталія Рябушенко, Оксана Цюпа

Трансформації трудової міграції з України до ЄС під час пандемії COVID-19

Катерина Кульчинська, Павло Кравчук, Ірина Сушко, Катерина Ярмолюк-Крьок (ред.)

Енергосервіс в Україні: успіхи та виклики сьогодення

Олексій Корчміт, Юрій Збираник, Роман Палагусинець