Інклюзивний дизайн як ключовий елемент в процесі проектування рекреаційних зон та публічних просторів

Принцип загальної доступності є одним із першочергових у процесі проектування та вдосконалення об’єктів. Про це та інше йшлося під час заходів 6 та 8 жовтня, які було організовано Спілкою громадських організацій людей з інвалідністю Києва та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні для керівників профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад Вінниччини. Учасниці та учасники ознайомились із особливостями впровадження інклюзивного дизайну рекреаційних зон. Особливу увагу було приділено критерію безпеки, адже універсальний безбар’єрний простір має бути не лише зручним, а й безпечним та комфортним для всіх без вийнятку.

Організаторами заплановано проведення подальших семінарів з питань інклюзивного дизайну в транспортній інфраструктурі, дитячих майданчиках.

За додатковою інформацією, а також з приводу співпраці звертайтеся до організаторів заходів.

Контактні особи: Маргарита Литвин, проектний координатор, Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, margarita.litvin@fes.kiev.ua ; Олександр Ворона, Президент Спілки громадських організацій людей з інвалідністю Києва, тел. 0938581731

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Екологічні тренди в Україні: погляд громадян

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Національні дорадчі групи в торговельних угодах ЄС: чи є рух вперед?

Дебора Мартенс, Діана Потьомкіна, Ян Орбі

SMM для профспілкових організацій

Юрій Работа, Олексій Плаксін