«Політична прокачка Digital WO+MEN»

В рамках Жіночого Лобі (ЖЛ) 25-27 вересня 2020 р. в м. Одеса відбувся захід «Політична прокачка Digital WO+MEN», організований за підтримки Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Основною метою Прокачки було удосконалення й покращення знань, умінь і навичок жінок у роботі в соціальних мережах, мотивація жінок висвітлювати питання, що їх турбують, задля більшої видимості в інформаційному просторі.

Участь у заході взяли активістки Жіночого Лобі, а також нові учасниці та запрошені спікерки. Виступ Наталії Кот, співзасновниці ЖЛ, розкрив історію становлення громадської організації ЖЛ, актуальність питань, які вирішуються у тісній співпраці із Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, важливість видимості жінок в інформаційному просторі та формуванні особистого бренду. Марія Самойленко, співзасновниця ЖЛ, надала практичні рекомендації зі створення креативного та яскравого контенту для соціальних мереж. Учасниці мали практичне завдання із розробки та створення концепції власної публічної сторінки. Діана Лебедєва, запрошена спікерка, розкрила особливості й тонкощі написання текстів для соціальних мереж.

Упродовж усього заходу неодноразово наголошувалось про важливість створення й розвитку жіночого ком’юніті задля просування й відстоювання ідеї гендерної рівності як однієї з основних засад соціал-демократії та розвитку демократичного суспільства.

За результатами заходу до роботи Жіночого Лобі була залучена активна аудиторія. Значна кількість учасниць висловила зацікавленість у подальшій співпраці з організацією.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Європейський Донбас: як комунікувати європейську інтеграцію на Донеччині та Луганщині

Катерина Зарембо

Кращі практики інклюзії

Марія Ясеновська, Олена Зіненко

Концепція зовнішньої політики України

Євгенія Габер, Сергій Корсунський, Ганна Шелест