«Політична прокачка Digital WO+MEN»

8-9 серпня 2020 у м. Вінниця відбувся захід «Політична прокачка Digital WO+MEN». Основною метою Прокачки було удосконалення й покращення знань, умінь і навичок жінок у роботі в соціальних мережах і публічних виступах. 9 серпня відбулась внутрішня зустріч активу Жіночого лобі, метою якої було напрацювання й розробка тактичних кроків організації, напрацювання кампаній.

Зокрема, виступ спікерки Діани Шторм (Васюти) розкрив особливості особистого бренду, його роль та функції для жінок у залученні до процесу прийняття рішень у соціальній та політичній сферах. Марія Самойленко надала практичні рекомендації зі створення креативного та яскравого контенту для соціальних мереж. Учасниці мали практичне завдання із розробки та створення концепції власної публічної сторінки. Ольга Безпалько розкрила перед учасницями тонкощі комунікації із різними типами людей та розповіла про те, як ефективно донести свою точку зору.

Актив Жіночого лобі спланували й затвердили до роботи такі теми:

  • Діджитал-формат просвітницької роботи щодо теми “Насилля” (акцент на гендерно-зумовлене насилля);
  • Підтримка жінок-кандидаток на місцевих виборах шляхом стимулювання людей голосувати за жінок;
  • Розробка, створення й просування петиції щодо підвищення заробітної плати вихователькам дитячих садочків.


За результатами заходу вдалося залучити активну й зацікавлену аудиторію до роботи Жіночого лобі. Значна кількість нових учасниць висловила зацікавленість у подальшій співпраці з організацією.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua