Проєкт із популяризації, адаптації та впровадження дуальної форми здобуття освіти

Починаючи з 2014 року у співпраці із Міністерством освіти і науки України, Українською Асоціацією Маркетингу та Представництвом Фонду ім.Фрідріха Еберта реалізується проєкт із популяризації, адаптації та впровадження дуальної форми здобуття освіти. Партнерами проєкту стали  Федерація металургів та Федерація роботодавців України, Науково-методичний центр ВФПО та широке коло роботодавців й закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Основними досягненнями проекту є розробка та прийняття Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти (схвалена Кабінетом Міністрів України 19.09.2018 р.) та сприяння виконанню плану з її реалізації. Зокрема, щодо розробки нормативної бази через створення майданчику для експертів від Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта, Німецько-Українського агрополітичного діалогу, проектів Східного партнерства «Дуальна освіта в діалозі», ТАІХ, Науково-методичному центру вищої та передвищої фахової освіти (Науково-методичному центру «Агроосвіта»), закладів освіти різного рівня, роботодавців, які на базі свого досвіду адаптують німецьку модель дуальної освіти з урахуванням особливостей вітчизняної нормативно-правової бази, реалій української системи освіти та потреб економіки.

У 2019 році стартував масштабний експеримент щодо впровадження дуальної форми здобуття освіти у 44 навчальних закладах фахової передвищої та вищої освіти. Цей кейс про співпрацю Поліського Національного Університету та ТОВ "Агрофірма Київська".

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua