Панельі дискусії щодо молодіжних проблем та шляхів їх вирішення в Україні

Протягом 11-13 грудня Навчально-методичний центр профспілок у м. Чернігові став майданчиком для панельних дискусій, презентацій, обміну досвідом та навчання молодих лідерів.  Учасників з усіх куточків країни об'єднала спільна ініціатива Федерації Профспілок України, Молодіжної Ради ФПУ та Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Під час першої панельної дискусії “Державна молодіжна політика нової влади: погляд у завтрашній день” спікери підняли широкий пласт проблем на лінії “молодь-держава-профспілка”: від першого робочого місця та міграції молоді до загрози руйнації трудового законодавства та фінансування вищої, професійно-технічної освіти. Активну участь в обговоренні взяли заступник Федерації Профспілок України Олександр Шубін, Народний депутат України Олег Семінський, голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко та голова Молодіжної Ради ФПУ Володимир Ворох. 

В рамках Форуму було проведено декілька панельних дискусій щодо молодіжних проблем та шляхів їх вирішення в Україні, практики правового захисту членів профспілки. Учасники презентували та обговорили досвід діяльності молодіжних структур в профспілках. Цікавим було інтерактивне спілкування у форматі “живої бібліотеки”, де “книгами” були люди з цікавим професійним досвідом. Протягом невеликих тренінгових сесій молодь отримала знання та навички в питаннях проведення модернізації організацій, антикризового менеджменту, самомотивації, використання соціальних мереж.

Наприкінці заходу учасники Форуму схвалили Резолюцію та прийняли Звернення до Президента України (Офіс Президента України), Верховної Ради України щодо неприпустимості скасування основних трудових гарантій та руйнації системи соціального захисту в країні. Кожен учасник заходу отримав не лише пам'ятний сертифікат, але й новий досвід та компетенції.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Оцінка ефективності державної програми «теплі кредити»

Володимир Саріогло, Марина Огай, Тамара Буренко

Політичний простір Україна-ЄС: як не втратити орієнтири?

Богдан Ференс

Пекін +25: Паралельний звіт. Україна 2014-2019

Людмила Порохняк-Гановська, Марина Руденко, Д-р Марта Кічоровська-Кебало, Марфа Скорик, Олена Давліканова