Круглий стіл «Від реалізації прав з управління спільним майном до виконання обов’язків через формування інституту професійного управите

16 жовтня 2019 року в Міністерстві розвитку громад та територій України відбувся Круглий стіл «Від реалізації прав з управління спільним майном до виконання обов’язків через формування інституту професійного управителя». Захід проведено в рамках проекту «Формування прозорих механізмів впливу споживачів на надавачів житлово-комунальних послуг», що реалізується Громадською спілкою «Експертна Міжгалузева асоціація України» (ЕМАУ) в партнерстві з Представництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні.

Проект, який розпочато наприкінці 2013 року, спрямований на формування прозорих та дієвих механізмів взаємодії та взаємовідносин «споживач-надавач» послуг в сфері ЖКГ; впровадження міжнародних стандартів з управління в житлову сферу через розвиток системи підготовки/перепідготовки фахівців для галузі та залучення експертної спільноти до зазначених процесів.

В умовах трансформації системи управління в житловій сфері України реалізація даного проекту сприяє створенню принципово нових відносин між споживачами та надавачами житлово-комунальних послуг, в яких питання захисту прав споживачів постають найгостріше. У цій сфері, яка стосується кожного, від рівня кваліфікації та компетентності персоналу, зайнятого в ній, виразно проступає пряма залежність безпеки і якості цих послуг, а значить - комфортних і безпечних умов проживання.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

 

Україна в "Раді безпеки 2019"

Регіональний офіс Фонду ім. Фрідріха Еберта зі співпраці та миру в Європі, Відень

Українська соціал-демократія та українська національна держава у 1917 – 1920 роках

Ярослав Грицак