Круглий стіл «Від реалізації прав з управління спільним майном до виконання обов’язків через формування інституту професійного управите

16 жовтня 2019 року в Міністерстві розвитку громад та територій України відбувся Круглий стіл «Від реалізації прав з управління спільним майном до виконання обов’язків через формування інституту професійного управителя». Захід проведено в рамках проекту «Формування прозорих механізмів впливу споживачів на надавачів житлово-комунальних послуг», що реалізується Громадською спілкою «Експертна Міжгалузева асоціація України» (ЕМАУ) в партнерстві з Представництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні.

Проект, який розпочато наприкінці 2013 року, спрямований на формування прозорих та дієвих механізмів взаємодії та взаємовідносин «споживач-надавач» послуг в сфері ЖКГ; впровадження міжнародних стандартів з управління в житлову сферу через розвиток системи підготовки/перепідготовки фахівців для галузі та залучення експертної спільноти до зазначених процесів.

В умовах трансформації системи управління в житловій сфері України реалізація даного проекту сприяє створенню принципово нових відносин між споживачами та надавачами житлово-комунальних послуг, в яких питання захисту прав споживачів постають найгостріше. У цій сфері, яка стосується кожного, від рівня кваліфікації та компетентності персоналу, зайнятого в ній, виразно проступає пряма залежність безпеки і якості цих послуг, а значить - комфортних і безпечних умов проживання.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Політичний простір Україна-ЄС: як не втратити орієнтири?

Богдан Ференс

Пекін +25: Паралельний звіт. Україна 2014-2019

Людмила Порохняк-Гановська, Марина Руденко, Д-р Марта Кічоровська-Кебало, Марфа Скорик, Олена Давліканова

Думки і погляди населення України щодо енергоефективності і енергозбереження

Анна Акерманн, Марія Коваль-Гончар, Антон Грушецький, Поліна Липова