Kyiv Smart City Forum 2019

Kyiv Smart City Forum 2019 – одна з головних подій Східної Європи, яка об’єднує представників влади та громадськості, підприємців, експертів, футурологів та урбаністів для обміну досвідом, кращими практиками та ідеями про майбутні ініціативи.

Чотири роки тому Київ розпочав створення smart-інфраструктури міста і щодня вдосконалює електронні сервіси та послуги в столиці. Сьогодні вже впровадженні технологічні рішення, які роблять життя містян комфортним і безпечним, а процеси управління містом — відкритими, прозорими та ефективними.

В рамках співпраці з  КМДА та  ГО Kyiv Smart City, які виступили основними  організаторами Форуму, Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в цьому році запросило професора етики, президента і засновника Globethics.net, автора книги “Cyber Ethics 4.0” Крістофа Штукельбергера (Christoph Stueckelberger), Швейцарія. В рамках свого виступу спікер підкреслив важливість етичних аспектів використання штучного інтелекту та технологічних рішень, і запропонував розглядати новітні розробки крізь призму Цілей Сталого Розвитку.

Загалом, Форум зібрав більше 4000 учасників, 60 міжнародних та українських спікерів, і став платформою для обговорення найрізноманітніших тем – від країни в смартфоні та cучасних трендів smart city до питань безпеки, етики, людяності.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Пекін +25: Паралельний звіт. Україна 2014-2019

Людмила Порохняк-Гановська, Марина Руденко, Д-р Марта Кічоровська-Кебало, Марфа Скорик, Олена Давліканова

Думки і погляди населення України щодо енергоефективності і енергозбереження

Анна Акерманн, Марія Коваль-Гончар, Антон Грушецький, Поліна Липова