Гендерно-орієнтоване бюджетування

20 березня 2019 року Національне агентство України з питань державної служби спільно з Проектом “Ґендерне бюджетування в Україні” та Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні уклали Договір про співпрацю з метою забезпечення ефективного співробітництва у напрямку включення тематики гендерної рівності та гендерно орієнтованого бюджетування до навчальних програм системи підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

З цією метою було започатковано проведення тренінгів для тренерів щодо включення тематики гендерної рівності та гендерно орієнтованого бюджетування до навчальних програм системи підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У рамках вищезазначеного проекту проведено п’ять кущових тренінгів для тренерів у м. Житомир, м. Івано-Франківськ, м. Запоріжжя, м. Суми та м. Одеса, в яких взяли участь представники НАДС та його міжрегіональних управлінь, закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Пекін +25: Паралельний звіт. Україна 2014-2019

Людмила Порохняк-Гановська, Марина Руденко, Д-р Марта Кічоровська-Кебало, Марфа Скорик, Олена Давліканова

Думки і погляди населення України щодо енергоефективності і енергозбереження

Анна Акерманн, Марія Коваль-Гончар, Антон Грушецький, Поліна Липова