Четвертий фестиваль Інклюзіон

23-29 вересня відбудеться Четвертий фестиваль Інклюзіон 2019 у м. Харків.

23-29 вересня відбудеться Четвертий фестиваль Інклюзіон 2019 у м. Харків. Організаторами фестивалю виступають ХОФ "Громадська Альтернатива" та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. Події розгортатимуться у трьох напрямках: культура, інновації та просвіта на тему інклюзії.

Як і попередні роки буде продовжено діалог і запропоновано, що варто змінити у місті та у сприйнятті людей задля комфорту та недискримінації.

В рамках фестивалю у партнерстві із Департаментом культури (ТІЦ) та Харківщина туристична буде представлено культурні практики інклюзії.

Також, заплановано провести презентацію інноваційного проекту «Інклюзія в музеї» за підтримки УКФ Український культурний фонд. Зараз в розробці перебувають ще більше аудіогідів для музеїв Харківщини.

Також буде проведено освітні зустрічі із громадськими активістами, студентами, щоб у цікавому форматі більше дізнатися про увагу та повагу до людської гідності, і найголовніше, як принцип доступності та інклюзії реалізовують в інших країнах?
В рамках фестивалю у відвідувачів буде можливість ознайомитися із інклюзивною виставкою робіт художників, театральними виставами, роботою майстерні неакадемічної творчості. Окрім того, заплановано проведення флешмобу з вивчення і популяризації жестової мови.

В рамках фестивалю організатори будуть продовжувати впроваджувати інклюзію в музеї як культурну інновацію. Так, буде презентовано нові аудіогіди: «Почути Дюрера» для Харківського Художнього Музею Ххм, «Почути Філософію» для літературно-меморіального музею Сковородинівки та «Почути Малевіча» для музею у Пархомівці у Харківській області.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Думки і погляди населення України щодо енергоефективності і енергозбереження

Анна Акерманн, Марія Коваль-Гончар, Антон Грушецький, Поліна Липова

Україна в "Раді безпеки 2019"

Регіональний офіс Фонду ім. Фрідріха Еберта зі співпраці та миру в Європі, Відень

Українська соціал-демократія та українська національна держава у 1917 – 1920 роках

Ярослав Грицак