Smart Ukraine: у Києві відбувся воркшоп, присвячений діджиталізації українських міст

26 липня 2019 року Міська ініціатива Kyiv Smart City спільно з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні організувала воркшоп “Smart Ukraine: розумні міста як драйвери розвитку країни”. Захід відбувся в рамках освітньо-практичної програми “Smart Ukraine”. До участі у воркшопі запросили понад 40 представників українських міст та об’єднаних територіальних громад, які працюють над впровадженням “розумної” цифрової інфраструктури.

Метою заходу було ознайомити учасників з Харкова, Дніпра, Херсона, Запоріжжя, Білої Церкви та інших українських міст та ОТГ із системою функціонування smart-проектів у столиці. Зокрема, це єдиний електронний квиток, громадський бюджет як ефективний інструмент е-демократії, та комплексна система відеоспостереження для безпеки в місті.

Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА відзначив важливість передачі досвіду Києва українським містам та громадам: “Столиця пройшла унікальний шлях впровадження інновацій в умовах українського законодавства та інфраструктури. Зокрема, завдяки цьому в Києві з’явилася розгалужена багатофункціональна система відеоспостереження, а його жителі мають доступ до ефективних інструментів е-демократії, а також можуть платити за проїзд у громадському транспорті за допомогою електронного квитка. Ми ділимося своїм досвідом з іншими містами, щоб спільно розвивати smart-напрямок. Адже, об’єднавшись, ми зможемо забезпечити якісний рівень послуг для жителів не тільки окремих міст, а й усієї країни”.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Українська призма: Зовнішня політика 2019. Аналітичне дослідження

Надія Бурейко, Геннадій Максак, Ганна Шелест

Реформи в Україні: зміни на краще чи імітація прогресу

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Оцінка ефективності державної програми «теплі кредити»

Володимир Саріогло, Марина Огай, Тамара Буренко