«Як налагодити діалог суду та громади?»

24 квітня 2019 року в рамках вебінару відбулась презентація посібника «Як налагодити діалог суду та громади?» (http://library.fes.de/pdf-files/bueros/ukraine/15253.pdf).

Ідея написання посібника для прес-служб судів, виникла завдяки співпраці ГО «Вектор прав людини», Ради суддів України, прес-служби органів суддівського самоврядування в Україні та Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, в рамках якої було проведено серії тренінгів під назвою «Комунікативні інструменти в роботі судів: діалог суду та громади» впродовж 2016–2018 років. Ці тренінги стали відповіддю на запит суспільства — побачити відкриті суди та зрозуміти як вони працюють. Допомогти в цьому мали саме комунікаційні відділи судів.

Так було укладено «настільну книгу» для комунікаційної команди суду, яка дає відповіді на найбільш поширені запитання. Вона стане в нагоді, як для досвідченої команди, так і для спеціаліста, який нещодавно прийшов до суду. Посібник зібрав практичні рекомендації, які допоможуть підготувати працівників судів, задіяних у сфері PR та соціальних комунікацій, до практичної діяльності в судовій системі України.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Пекін +25: Паралельний звіт. Україна 2014-2019

Людмила Порохняк-Гановська, Марина Руденко, Д-р Марта Кічоровська-Кебало, Марфа Скорик, Олена Давліканова

Думки і погляди населення України щодо енергоефективності і енергозбереження

Анна Акерманн, Марія Коваль-Гончар, Антон Грушецький, Поліна Липова