Німецька модель підготовки поліцейських: кращі практики

26-28 лютого 2019 в рамках партнерства Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта та Академії патрульної поліції відбувся семінар із обміну досвідом методистів та викладачів Академії та Університету поліції Федеральної землі Бранденбург.

Професор кафедри конституційного права та європейського права Ральф Аллевельдт та професор кафедри кримінально-процесуального права Гвідо Фікеншер поділилися з учасниками та учасницями баченням сучасних підходів до підготовки поліцейських у ФРН, забезпечення зв'язку теорії, практики, прав людини та цінностей тощо.

Серед основних тем для обговорень слід виділити наступні: компетенції патрульного поліцейського, розробка програм та модулів, практична підготовка, перевірка якості підготовки слухачів, перевірка якості роботи викладачів, та інше.

Захід став початком співпраці закладів задля обміну досвідом та впровадження кращих практик у підготовку патрульних поліцейських.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Бухарест 9: у пошуках співпраці на східному фланзі НАТО?

Сергій Герасимчук

Українська призма: Зовнішня політика 2018. Аналітичне дослідження

Надія Бурейко, Геннадій Максак, Ганна Шелест

Стандарти недискримінаційної реклами: світові тенденції та українські ініціативи

Лукас Боде, Олена Бучинська, Олена Давліканова, Олег Кобельков, Жустіна Райжите, Ірина Лилик, Юрій Сахно, Наталія Федорович