Kyiv Smart City Forum 2018

Представництво Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні стало одним з партнерів Київської міської державної адміністрації та ініціативи Kyiv Smart City в організації Kyiv Smart City Forum, що відбувся 31 жовтня у КВЦ «Парковий».

Це одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації впровадження інноваційних вирішень у мегаполісах. У Форумі взяли участь понад 1300 гостей, серед яких представники міських та обласних органів влади, інтегратори та урбаністи міської інфраструктури українських міст, представники міжнародних компаній та інституцій, посольств іноземних держав, громадські активісти та експерти.

Цього року на Kyiv Smart City Forum Йорг Райнер Ноеніг, професор наукових лабораторій CityScienceLab і DigitalCityScience, розповів про інноваційний урбанізм на прикладі Гамбурга. Нідерландський архітектор Хірокі Мацуура, засновник бюро MADMA urbanism+landscape, презентував, які глобальні трансформації міського простору відбудуться вже найближчим часом. Марлоус Помп, керівниця Blockchain-проектів в уряді Нідерландів, поділилася реальними smart-кейсами, які можна застосувати в Києві, а Марк Гінзбург ексклюзивно для гостей Kyiv Smart City Forum 2018 пояснив переваги впровадження блокчейну в інтелектуальні системи міст.

Крім того, Олена Давліканова, координаторка програм FES-Ukraine, привернула увагу присутніх до економічних та соціальних змін, пов’язаних із діджиталізацією та автоматизацією, що не повинні залишатися поза дискусією серед тих, хто формує майбутнє вже сьогодні.  

 

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Українська призма: Зовнішня політика 2019. Аналітичне дослідження

Надія Бурейко, Геннадій Максак, Ганна Шелест

Реформи в Україні: зміни на краще чи імітація прогресу

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Оцінка ефективності державної програми «теплі кредити»

Володимир Саріогло, Марина Огай, Тамара Буренко