Міжнародна конференція з прав людини «Правомірне поводження з затриманими особами»

Українська делегація на запрошення Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні взяла участь у Міжнародній конференції з прав людини «Правомірне поводження з затриманими особами». Конференція відбулася 16-17 жовтня у Вищій професійній школі поліції землі Бранденбург. До складу української делегації ввійшли представники та представниці Національної академії внутрішніх справ та Академії патрульної поліції, а також неурядових організацій, що займаються питаннями захисту прав людини.

За останнє десятиліття міжнародне співтовариство запровадило безліч інструментів для гарантування належного поводження із затриманими. Мета конференції - проаналізувати вже наявні підходи та оцінити наскільки вони ефективні в питаннях запобігання катуванням та інших жорстоких поводженням із підсудними. Під час пленарних сесій міжнародні експерти та учасники поділилися своїм досвідом і обговорили історії успіху та невдачі в конкретній темі.

«Ключова позиція конференції — забезпечення гуманного підходу до всіх аспектів роботи поліцейського з людьми. Одна із цікавих та актуальних сесій була присвячена питанню процедури взяття показів у підсудного. Чесна розмова більш ефективна, ніж загальнопоширена практика маніпулювання та психологічного тиску. Окремо варто працювати із поліцейським складом задля формування їх сприятливого психологічного стану і професійного розвитку», — відзначила Голова ГО  "Вектор прав людини" Валерія Рибак.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Бухарест 9: у пошуках співпраці на східному фланзі НАТО?

Сергій Герасимчук

Українська призма: Зовнішня політика 2018. Аналітичне дослідження

Надія Бурейко, Геннадій Максак, Ганна Шелест

Стандарти недискримінаційної реклами: світові тенденції та українські ініціативи

Лукас Боде, Олена Бучинська, Олена Давліканова, Олег Кобельков, Жустіна Райжите, Ірина Лилик, Юрій Сахно, Наталія Федорович