Open Morning з депутатом Бундестагу Йоханнесом Шрапсом

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні запрошує на ранкову зустріч Open Morning з депутатом Бундестагу Йоханнесом Шрапсом. Формат зустрічі передбачає 30 хвилин цікавої розмови за ранковою кавою, невимушене спілкування та можливість поставити цікаві питання депутату. 15 Учасників заходу буде відібрано шляхом конкурсу.

Час та місце зустрічі: четвер, 1 листопада, о 09:00 год., кафе «Paul» (вул. Городецького, 6).

Тривалість зустрічі – 30-40 хв.
Присутні матимуть змогу поспілкуватися з депутатом Бундестагу про те, як і з чого починається день німецького політика, що є натхненням та мотивацією для пана Йоханнеса.

Фонд «Відкрий Україну» започатковує новий формат регулярних ранкових зустрічей для молодих лідерів з відомими державними діячами, представниками дипломатичного сектору, культурного та експертного середовищ.

Метою таких зустрічей є створення відкритого простору для спілкування та обміну думками між публічними особами і молоддю.

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму, за посиланням – https://goo.gl/forms/h2E8lUnr15HN7UT83.

Звертаємо Вашу увагу, що заповнення реєстраційної форми не є підтвердженням участі. Інформація про запрошення буде надіслана електронною поштою на адресу, яку учасник вказав при заповненні форми.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:
Йоханнес Шрапс – з 2017 року депутат німецького Бундестагу, член Соціал-демократичної партії Німеччини.

2013-2017 – науковий співробітник з питань європейської політики в офісі члена Бундестагу, заступника голови Комітету у європейських справах Ахіма Бархмана.

2011-2013 – парламентський асистент депутата Європарламенту Гансa Петера Мартіна (Австрія).

2008-2011 – навчався у Гамбурзькому університеті, здобув ступінь магістра політології (європейська інтеграція, міжнародні відносини).

ПАРТНЕР ЗУСТРІЧІ:
Фонд імені Фрідріха Еберта є найстарішим політичним фондом Німеччини, що володіє багатими соціал-демократичними традиціями зі дня свого заснування в 1925 році. Фонд був заснований як політичний заповіт Фрідріха Еберта, першого президента Німеччини, що був обраний демократичним шляхом, та іменем якого був названий Фонд. Ключовою діяльністю політичного Фонду є втілення в життя основоположних ідеалів та цінностей соціал-демократії: свободи, справедливості, солідарності. Детальніше про діяльність Фонду в Україні - http://fes.kiev.ua/n/cms/13/.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Українська призма: Зовнішня політика 2018. Аналітичне дослідження

к.політ.н. Бурейко Н., Максак Г., к.політ.н. Шелест Г.

Стандарти недискримінаційної реклами: світові тенденції та українські ініціативи

Лукас Боде, Олена Бучинська, Олена Давліканова, Олег Кобельков, Жустіна Райжите, Ірина Лилик, Юрій Сахно, Наталія Федорович

Забезпечення якості та безпечності житлово-комунальних послуг через формування систем підготовки та професійної атестації менеджерів житлового будинку
Ольга Максименко, Зоя Гуліна, Олена Гуліна, Олена Давліканова