Презентація проекту «Форсайт Україна» у Львові, Маріуполі та Одесі

Регіональний Офіс Фонду ім. Фрідріха Еберта з питань співробітництва та миру в Європі та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні представили результати проекту «Форсайт Україна» у трьох містах України. Презентації та обговорення відбулися 17 вересня 2018 р. в Українському Католицькому університеті, м. Львів, 19 вересня 2018 р. - Приазовському державному технічному університетові, м. Маріуполь та 19 жовтня 2018 р. – Одеському національному економічному університетові. Проект також був представлений для голів сільських рад Сартани, Донецька область та інших навколишніх населених пунктів, які знаходяться лише за декілька кілометрів від контактної лінії.

Проект присвячений довгостроковому розвитку України та описує соціальний та політичний стан речей у 2027 році. Задля того, щоб не ставити Україну у положення об’єкта на міжнародній арені та підкреслити суверенність держави Україна незважаючи на великий вплив російської агресії, фахівці із США, Німеччини, України та Росії розробили проект, що бере до уваги найбільш важливі внутрішні індикатори, а саме рівень державної спроможності та соціальної єдності. У ході роботи над проектом автори погодили декілька ймовірних сценаріїв врегулювання конфлікту та подальшого розвитку України. Сценарії звертаються до таких тем, як безпека, внутрішня політика, геополітична та геоекономічна інтеграція.

Під час жвавих дискусій у Львові, Маріуполі, Сартані та Одесі учасники висловили сподівання, що Україна знаходиться на шляху до позитивного сценарію «Активний розвиток» або «Успіх та зростання України».

З повним текстом публікації Ви можете ознайомитися за цим посиланням:

http://fes.kiev.ua/n/cms/fileadmin/upload2/180208_Foresight_Ukraine_ukrainisch_online.pdf

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Українська призма: Зовнішня політика 2019. Аналітичне дослідження

Надія Бурейко, Геннадій Максак, Ганна Шелест

Реформи в Україні: зміни на краще чи імітація прогресу

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Оцінка ефективності державної програми «теплі кредити»

Володимир Саріогло, Марина Огай, Тамара Буренко