Літній СД Кампус 2018

Молоді прогресивні активісти з різних регіонів України зібралися у Львові, щоб провести 4 дні на 7-му СД Кампусі. Вже чотири роки Фонд Фрідріха Еберта спільно з громадською організацією СД Платформа реалізує цю ініціативу два рази на рік з акцентом на актуальні для молоді теми. Основною темою Літнього Кампусу 2018 було залучення молоді у політику, зокрема створення власних політичних кампаній. Протягом 4 днів учасники вивчали теорію політичних ідеологій, стратегії виборів, методи роботи з цільовою аудиторією, визначення власної стратегії.

Європейські гості відвідали Кампус, щоб поділитися європейським підходом у побудові кампаній та залучення молоді до політики. Віце-президент "Молодих європейських соціалістів" Kasper Vanpouck поділився з учасниками своїм досвідом залучення молоді до політичних процесів та шляхів впровадження кампаній в Європі. Michelle Rauschkolb з організації молодих німецьких соціал демократів (JUSOS) на прикладі кампанії #negroko показала як створювати центральне повідомлення та проводити кампанію "від дверей до дверей". Ян Буш, керівник Стратегічного департаменту глави парламентської фракції Соціал Демократичної партії Німеччини, зробив цікаву презентацію про німецькі політичні партії, про останні вибори у Німеччині та про курс на оновлення партії СПД.

Участь європейських експертів дала учасникам можливість отримати інформацію з перших рук та поспілкуватись з ними в неформальній атмосфері під час днів Кампусу. Більше того, європейські гості підкреслили ентузіазм та зацікавленість української молоді до участі у політичних процесах своєї країни.


Формат Кампусу охоплював теоретичні та практичні модулі. З самого початку учасники були розділені на групи, які до кінця заходу мали представити свою кампанію, стратегією та кандидата до участі у виборах. 4 дні та 3 ночі групи працювали над цим завданням, і в останній день вони представили свої кампанії. Всі учасники, включаючи спікерів та організаторів брали участь у голосуванні за найкращу кампанію та команду.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Політичний простір Україна-ЄС: як не втратити орієнтири?

Богдан Ференс

Пекін +25: Паралельний звіт. Україна 2014-2019

Людмила Порохняк-Гановська, Марина Руденко, Д-р Марта Кічоровська-Кебало, Марфа Скорик, Олена Давліканова

Думки і погляди населення України щодо енергоефективності і енергозбереження

Анна Акерманн, Марія Коваль-Гончар, Антон Грушецький, Поліна Липова