Стратегічне планування та бюджетування для новостворених об’єднаних територіальних громад

25 липня 2018 року аналітичний центр «Дім демократії» та Брацлавська об’єднана територіальна громада (Вінницька область) в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні завершили роботу над Стратегічним планом розвитку для Брацлавської ОТГ.

Проект документу був ухвалений більшістю депутатів на 13 позачерговій сесії Брацлавської ОТГ.

До розробки стратегічного документу були залучені усі зацікавлені стейкхолдери громади - керівництво, бізнес, ЗМІ, духовенство, громадянське суспільство та експертне середовище. Окрім того, в рамках проекту було проведено три тематичних семінари, під час яких експерти «Дому демократії» надавали консультації керівництву Брацлавської ОТГ з питань бюджетування, прозорості, стратегічного управління активами і кадрами, а також сталого розвитку. 

«Стратегія розвитку Брацлавської ОТГ 2025» розроблялася упродовж 6 місяців в рамках проекту «Стратегічне планування та бюджетування для новостворених об’єднаних територіальних громад». Документ спрямований на сталий розвиток туристичного, економічного, культурного потенціалу з метою посилення спроможності даної території.

Стратегічне планування і управління в новостворених громадах є одним із ключових пріоритетів в рамках реформи децентралізації.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Максак Г., к.політ.н. Шелест Г., к.політ.н. Бурейко Н., Коваль М., Коваль Н.

Українська призма: Зовнішня політика 2017

Устименко В.А., Заблодська І.В.

Досвід об´єднання територіальних громад на Сході України: економіко-правові аспекти