ТоТ: Тренінг для викладачів

20-22 липня в м.Одеса Платформа Прогресивного Прєпода, Інститут демократії та соціального прогресу спільно з Регіональним представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провели ТоТ: Тренінг для викладачів.

Актуальність та популярність тренінгу такого формату серед викладацької спільноти засвідчує те, що поміж 24 учасників з усієї України було 6 докторів наук та 15 кандидатів наук.

ТоТ: Тренінг для викладачів - це унікальна можливість для викладачів отримати нові знання та познайомитись з методиками і голландським досвідом використання інтерактивних практик з метою подальшого впровадження у власну професійну діяльність.

Формат такого роду дозволив поєднати теоретичні та практичні кейси для ґрунтовного засвоєння отриманих знань та навичок. А неформальне спілкування та енерджайзери сприяли ще більшому зануренню учасників у атмосферу під час тренінгу.  

Було помітно, що кожен учасник тренінгу не просто захоплений викладацькою професією, а має велике бажання модернізувати вітчизняну систему освіти. Спостерігаючи такий запал в очах викладачів, починаєш вірити в можливі зміни та кращу систему вищої освіти.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Українська призма: Зовнішня політика 2018. Аналітичне дослідження

к.політ.н. Бурейко Н., Максак Г., к.політ.н. Шелест Г.

Стандарти недискримінаційної реклами: світові тенденції та українські ініціативи

Лукас Боде, Олена Бучинська, Олена Давліканова, Олег Кобельков, Жустіна Райжите, Ірина Лилик, Юрій Сахно, Наталія Федорович

Забезпечення якості та безпечності житлово-комунальних послуг через формування систем підготовки та професійної атестації менеджерів житлового будинку
Ольга Максименко, Зоя Гуліна, Олена Гуліна, Олена Давліканова