«Зелена економіка і сталий розвиток. Суспільна відповідальність підприємств»

Зелена економіка, сталий розвиток і корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) є трендами, що створюють щораз більше робочих місць та стають важливим економічним фактором. Тема КСВ вважається ключовим поняттям підприємницької етики. Оскільки ще немає чіткого визначення цього поняття,  орієнтиром у цьому питанні є Цілі Сталого Розвитку Організації Об’єднаних Націй. Долучення до суспільної відповідальності стає все більш цікавим вже не тільки з  огляду на маркетингові причини, а й через те, що це відображається у результатах фінансової діяльності підприємства, або від цього навіть залежить бізнес-модель.

Беручи до уваги зростаюче значення цих питань, Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі організувало семінар під назвою: «Зелена економіка і сталий розвиток. Суспільна відповідальність підприємств», який проходив 29 - 30.05.2018 р. у рамках Міжнародної школи з питань сталого розвитку і зеленої економіки в інституті ім. А.Д. Сахарова в Мінську. До участі у заході з білоруськими колегами долучилися також експертки та експерти з Німеччини і України.

Серед запрошених був директор Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАН України, пан Михайло Хвесик, доповідь якого була присвячена насамперед актуальному станові досліджень в області сталого розвитку в Україні.

З Німеччини спеціально для участі у заході приїхала Ліза Холландс, науковий співробітник кафедри економіки та етики університету м. Фехта. Німецька експертка детально висвітлила тему «Зелена економіка з соціально-психологічної та етичної перспективи», а також проблематику «Соціальна і суспільна відповідальність підприємств в Green Economy». При цьому німецька доповідачка навела окремі приклади з практики і пояснила процеси, які лежать в їх основі, використовуючи наукові теоретичні підходи і дослідження.  

 

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Політичний простір Україна-ЄС: як не втратити орієнтири?

Богдан Ференс

Пекін +25: Паралельний звіт. Україна 2014-2019

Людмила Порохняк-Гановська, Марина Руденко, Д-р Марта Кічоровська-Кебало, Марфа Скорик, Олена Давліканова

Думки і погляди населення України щодо енергоефективності і енергозбереження

Анна Акерманн, Марія Коваль-Гончар, Антон Грушецький, Поліна Липова