6-й СД Кампус

Фонд Фрідріха Еберта та Соціал – Демократична Платформа провели вже 6-й СД Кампус. Цього разу захід відбувся у Львівській області. Цікаве та природньо ізольоване місце створило найкращі умови для повного занурення в навчання та особистий розвиток.

СД Кампус – це платформа, на якій відбувається переосмислення поточних суспільних процесів та пошук прогресивних ідей та рішень найбільш актуальних проблем сьогодення. Унікальний формат заходу створено з метою навчання, розвитку та реалізації власних можливостей для молодих людей зі всіх регіонів України.

Формат Кампусу передбачає поєднання теоретичних та практичних кейсів, “живої бібліотеки”, тематичних дебатів, майстер класів. Учасники мають змогу поглибити вже існуючи знання, а також напрацювати інструменти для практичного використання у майбутньому.

Весняний Кампус 2018 дав змогу молодим людям розібратись в політичних ідеологіях, зануритись в теорію соціал демократії, спробувати себе в мистецтві дебатів, створювати ефектні презентації, використовувати інноваційні ідеї у проведенні соціальних кампаній. На основі отриманих знань та навичок, учасники та учасниці розробили та презентували власні промо-кампанії для теми “Політика може бути іншою”, які презентували в останній день Кампусу.

Популярність СД Кампусу набирає обертів серед молодих людей, тому з кожним роком кількість бажаючих стати випускником Кампусу збільшується. Цього разу конкуренція складала 4 людини на місце. Золоте правило Кампусу – учасником можна бути лише один раз. Наступного разу можна взяти участь лише в якості спікера.

З такими активними та цікавими молодими людьми починаєш вірити, що Україна може бути іншою.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Українська призма: Зовнішня політика 2018. Аналітичне дослідження

к.політ.н. Бурейко Н., Максак Г., к.політ.н. Шелест Г.

Стандарти недискримінаційної реклами: світові тенденції та українські ініціативи

Лукас Боде, Олена Бучинська, Олена Давліканова, Олег Кобельков, Жустіна Райжите, Ірина Лилик, Юрій Сахно, Наталія Федорович

Забезпечення якості та безпечності житлово-комунальних послуг через формування систем підготовки та професійної атестації менеджерів житлового будинку
Ольга Максименко, Зоя Гуліна, Олена Гуліна, Олена Давліканова