Всеукраїнський кінофестиваль «Стале життя»

Фонд ім. Фрідріха Еберта (Регіональне представництво в Україні та Білорусі) та Молодіжний правозахисний центр в рамках всеукраїнського кінофестивалю «Стале життя» 17 вересня 2009 року провели засідання Київського медіа-кіноклубу. У програмі був перегляд документальної стрічки КІЛОВАТ-ГОДИНИ / KILOWATT HOURS. (Режисер: Джефф Беррі, 2005 р.)
Режисер Джефф Беррі пропонує надію, повертаючи камеру до себе і запитуючись: «Як я можу щось змінити?» Протягом своєї подорожі Беррі вивчає, звідки береться електроенергія та які проблеми викликає її виробництво, включаючи зникнення верхівок гір, дитячу астму та глобальне потепління. По дорозі він зустрічає людей, компанії, організації та спільноти, які знаходяться на передовій лінії, використовуючи принципи ефективності та збереження енергії, відновлювану зелену енергію, та водночас заощаджуючи гроші та оберігаючи довкілля. Ця часто-густо весела та завжди надихаюча історія каже: «Ти легко можеш щось змінити, і ось шлях!»

Також відбулася дискусія з запрошеними експертами на тему перспективності використання й розвитку «зеленої» енергетики в Україні. В дискусії взяли участь, зокрема - представники програми розвитку енергетичних інновацій greencubator, голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков та представник Національного екологічного центру України Юрій Урбанський.

Всеукраїнський фестиваль «Стале життя» ініціювала громадська організація «ECCE HOMO», Одеса. Фестиваль проходить у Києві, Одесі, Тернополі та інших містах України. Він присвячений поширенню ідеї сталого розвитку та гармонізації сучасного життя. Докладніше: stalezhyttya.org.ua

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Бухарест 9: у пошуках співпраці на східному фланзі НАТО?

Сергій Герасимчук

Українська призма: Зовнішня політика 2018. Аналітичне дослідження

Надія Бурейко, Геннадій Максак, Ганна Шелест

Стандарти недискримінаційної реклами: світові тенденції та українські ініціативи

Лукас Боде, Олена Бучинська, Олена Давліканова, Олег Кобельков, Жустіна Райжите, Ірина Лилик, Юрій Сахно, Наталія Федорович